Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Vloženo: 07.03.2016, Uskutečněno: 06.03.2016, Zhlédnuto: 3x

Výstaviště v Brně nás moc mile překvapilo svou rozsáhlostí.
Myslím, že každý si tam mohl najít to o co stál .
Je pravda, že neděle byla ze všech dní nejvolnější a na lidech, co představují nebo nabízejí své produkty / výrobky byla únava už znát. Ale zvládli to .

A nás, stejně jako všechny ostatní vedla zvědavost a mě i předem domluvené setkání s báječným človíčkem Marťou DeCarli, který představoval svoji první knížku o ISLE of MAN.
Fotky i pár osobních zážitků mám díky němu uloženo v paměti už měsíce
a tolik jsem se na setkání těšila, že ze samé nervozity jsem si to snad ani pořádně neužila.
To musíme napravit .
Navíc tam seděl s Marťou u stolku i Pavel Suchý ... a jeho motorka, s kterou v roce 2013-2014 podnikl cestu čtyřmi světovými kontinenty po skončení motosalonu se zaslouženě odveze
do muzea. (Byla první, kterou jsem si vyfotila ). Děkuji moc, za takové štěstí .
Dostala jsem věnování od obou těchto skvělých chlapíků a co mě navíc zahřálo na srdci
,že stačilo pár minut a i on se dopídil, odkud by mě mohl vlastně znát .
V těchto prostorech se pohybovali i redaktoři časopisu Motocykl . Škoda, že ruku jsme si podali jen s Tomem Doškem a popřáli si tak hodně štěstí do začínající sezóny a věřím snad i v brzké setkání s "nimi" všemi .

Musím uznat, že bylo se na co koukat , načerpali jsme informace u stánku Mitas, kde nás zaujali pneumatiky Sport Force, ale na moji moto nemají správné rozměry a to je veliká škoda , vypadaly fakt parádně . Stejně dobře dopadl i rozhovor u českého výrobce RUTAN. Na TT 800 se v nejbližších dnech budou schraňovat informace o této moto a tak bude na výběr víc, než zboží universální ... protektory vypadají opravdu moc pěkně ... a ty do osy kol ... plánuji .

Závěr tohoto začínajícího vítání motosezóny jsme strávili na parkovišti, kde předváděli své umění jízdy, parádní styl ježdění a vůbec hravost a zapálení pro motorky kluci z MOTOGYMKHANY .
Maty nabízel svoji motoškolu (a co vím, tak odtud odejdete na 100% spokojení ) a aby se jenom nehledělo, měli to vymyšlené s příjemným doprovodným komentářem Azaka ...
(snad to nepletu ) ,aby jsme se dozvěděli více o tomto Novém motocyklovém sportu .
Ať se jim všem, letos daří ... přeji hodně štěstí .
Reprezentace našeho Jirky Schovance je úžasná a zlepšení mají vlastně všichni,
co je právě tento styl ježdění baví .
To, že jsem se nesla do auta plná zážitků jako malé děcko z kolotočů psát nebudu, ale bylo to tak .

SonyLee (5) napsal 21.03.2016 v 10:17

Pěkný, jen škoda těch davů a zmenšení plochy oproti letům minulým

Tuareg-Tengai (1) napsal 13.03.2016 v 20:49

Ajo bezva zážitky jen co je pravda až ti tak trochu závidim

adlus (20) napsal 12.03.2016 v 12:00

Wildaja (44) napsal 09.03.2016 v 19:25

Děkuji .
To jsou mi teda starosti .

-Jandys- (16) napsal 09.03.2016 v 19:02

A ještě abych nezapoměl,zase Tě bylo konečně vidět a usměvavou,sice jen na foto ale to neva

owenovic (12) napsal 08.03.2016 v 19:49

Supr Áji. Koukam a pročítam ti tady a musím jen chválit. Jde vidět, že se tě drží i štěstíčko. Udělala-i jste dobrou výpravu. Jo a abych nezapoměl na té fotce se sršněm jsem tě ani málem nepoznal. Hold bez přilby to je složiější. Moc pěkná fotka

Wildaja (44) napsal 08.03.2016 v 15:12

Tak vidíš ... teď se třeba zrovna dívám v tv na Míru Lisého, jak řádil na parkovišti v Brně s Africou Twin .. to nám třeba uniklo a jak vidím ... tak paráda . to musel být taky zážitek .

Mann (1514) napsal 08.03.2016 v 15:01

A víš že jo i na Sršně potřebuje člověk špetku štěstí Když trefíš na toho správného třeba trochu úsměvně štípne , ale hodně toho naučí

Wildaja (44) napsal 08.03.2016 v 13:04

Mann ... Měli jsme štěstí ... lovit sršně holýma rukama nemám odvahu ani Já, ve své mladické nerozvážnosti , ale, tak mě napadá ??? , co když už neplatí známá hláška z oblíbeného černobílého filmu ..." Co je "štěstí" ? ... Muška jenom zlatá .
Tak to by potom mohlo být k zamyšlení .
Bylo to fajn . A právě on je jeden z mála, od kterého si každý vezme i štiplavou prupovídku k srdci .

JirkaMetal (1) napsal 07.03.2016 v 21:10

Pěkný fotky a určitě í zážitky.

istonbike (2) napsal 07.03.2016 v 20:05

Pěkně Ájo v neděli tam byl asi větší klídeček v sobotu při focení mi lidé málem šlapali na hlavu

babula (0) napsal 07.03.2016 v 20:02

Nádhera . Tiše závidím

Mann (1514) napsal 07.03.2016 v 19:29

Už se pár let těchto akcí nezúčastňuju asi mám pořád "převystavováno" Ovšem ... lovit SRŠŇA holýma rukama mě nenapadlo ani v dobách mé největší mladické nerozvážnosti Bacha na to ! Jeho průpovídky k motorkářům jsou někdy hóódně štiplavé Vzpomínám si jak nějakého "motoškoláka" sledoval v Brně při vykružování osmiček. Po chvilce ho zastavill a něco vysvětloval. My jsme slyšeli jenom konec jejich rozpravy: "TAK JEĎ, NE.ER SE S TÍM TOLIK A NEBOJ SE TOMU POŘÁDNĚ PŘILOŽIT POD VOCAS."

mašány (1) napsal 07.03.2016 v 19:01

ja jsem byl v Praze o dost menší ale šlo to

alexander (14) napsal 07.03.2016 v 17:51

muselo to být super,škoda že jsem nemohl...

Wildaja (44) napsal 07.03.2016 v 17:39

Igi, máš pravdu . Pepa Sršeň je člověk, který má obrovské charisma . I na dálku bylo vidět, že je to člověk velmi příjemný, nikoho neodmítl a setkání, kdy šel pozdravit své známé bylo plné smíchu a pohody. Prostě jsem neodolala . Míru Lisého jsem zahlédla jen z dálky frčet na Africe . Jsem ráda, že mám štěstí na lidi a snad je to oboustranné . Moje příští knížka je na 100% od Pavla Suchého a pokud bude mít někde povídání, tak si půjdu pořádně povykládat .

-Jandys- (16) napsal 07.03.2016 v 17:19

Jo máš to ale štístko,natrefit na tolik moto-osobností se podaří asi málo komu,ale na té výstavě se s tím dá počítat.Občas si přečtu v Čmn nebo jinde co zrovna vychází za knihu a o čem to je,něco už mám i doma a další plánuji koupit,když ne naživo,tak aspoň přečíst a prožít A foto se Sršáněm - tak to je skoro povinnost!!! Jsem sice chlap ale o jeho objetí taky stojím,je to člověk co moc umí a legenda k tomu Určitě sis to tam(nebo Vy) užila na výbornou

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017