BMW R 1100 RT (1998)

Vlastník Marinemen
Vloženo 13.5.2015
Aktualizováno 24.5.2015

Vloženo: 29.06.2015, Uskutečněno: 28.06.2015, Stav tachometru: 43010 km, Zhlédnuto: 8x

I když motoabsťák trochu opadl čtvrtečním výletem do Mělníka přece jenom to jaksi nebylo ono. V sobotu,v den našich pravidelných výletů stálo počasí za p...a taky se na mě navalili nějaké pracovní a domácí povinnosti. No zkrátka jsme se rozhodli jet v neděli.
Ráno proběhlo v už navyklém rituálu kdy baťoh lítá po kuchyni,pije kafe kouří a celkem nic se neděje a tak pilot jen zatíná pěsti a při každém zvuku motky pod oknama mu stoupá tlak na 300.Nakonec se jako vždy po 3 hodinách vydáváme na cestu. Prahu projedeme celkem fajn,jen na dálnici se trochu peru s větrem. Nicméně v Unhošti ji opouštím a po pauze u pumpy a svačině zpestřené pohledem na madam jak se pokouší z auta u myčky sundat anténu (závit se povoluje doleva...) jedem po staré silnici do Lán. Parkujeme u muzea sportovních aut a hodinu se kocháme automobilovými skvosty (Ford T atd.),
Krása,opravdu návštěvu doporučuji.Pak Zuzka projevuje zájem podívat se do parku u Milošovo chalupy. Vstupujeme a ač je to k nevíře, i já si užívám onu zvláštní atmosféru ticha a pohody.Nakonec se hlásí o slovo příroda - hlad a tak jdeme do místní hospůdky na pozdní oběd.Po jídle se vydáváme směr Rakovník kde odbočujeme na malebnou silnici na Křivoklát který už projíždíme a dále na Roztoky,Nižbor - zde dáváme ledovku a dojídám sváču- do Berouna a domů. I přes pokročilou hodinu je v Praze docela provoz a tak cestou potkávám pár pitomců co se mě snaží "sestřelit" (bez blinkru z pruhu do pruhu,brzda atd). Nicméně doma lezu z Hildy nějaký uoundaný a Zuzka jakbysmet.Ale bylo to hezké odpoledne...

• Výlet na pohodu

Pomalu se nám blíží závěr sezóny a tak protože na neděli bylo hlášeno hezké počasí podnikneme zase malý výlet po památkách. Tentokrát padla volba na zámeček Krásný dvůr u Podbořan na Žatecku. Ráno ,no ráno,v 10.30. nab

Vloženo: 10.09.2018
    Uskutečněno: 09.09.2018
  • Do podzemí

Slovensko za mnou a všední dni přede mnou. No přece jenom mám trochu naježděno,byl jsem i na Keep respectu ale až dneska jsem si zase dal pořádnou jízdu. A po pravdě bylo to ode zdi ke zdi. Ale k věci. O Jihlavském podz

Vloženo: 11.08.2018
    Uskutečněno: 11.08.2018
  • Na tomhle území vyrostly pevnosti...

Inspirován nedělní návštěvou Terezína rozhodl jsem se omrknout co by fanda vojenské historie taky nějaké to naše slavné pohraniční opevnění. Pravda někdy před 14 lety jsem navštívil Dobrošov(a ještě navštívím) ale pro te

Vloženo: 16.06.2018
    Uskutečněno: 16.06.2018