BMW R 1100 RT (1998)

Vloženo 13.5.2015
Aktualizováno 24.5.2015

Odpolední káva na soutoku Vltavy a Labe

Vloženo: 26.06.2015, Uskutečněno: 25.06.2015, Zhlédnuto: 4x

Protože povinnosti mě zatáhly na 12 dní do zelené džungle a pak jsem jel slavnostně prohrát k Waterloo,začal se u mě už v úterý pomalu projevovat motoabsťák.Jenže počasí stálo tak nějak za p... a práce hromada. Nakonec boži prozřetelnost spůsobila že nám ve čtvrtek odpo došly na stavbě kabely a tak najednou bylo zaděláno. Rychle se sbalit ,cinknout baťohovi a hurá ven.Hilda byla taky celá natěšená a tak i přes totálně ucpanou Prahu jsem v půl páté u Zuzky před barákem,vyprahlý ale natěšený. Baťoh má "jen" 10 minut zpoždění a tak za chvíli vyrážíme směr Mělník.Cesta už je v poho a tak po půl hodině pijeme výborné latté u Piráta na náměstí.Vychutnáváme si pohodu a jdeme se ještě projít na vyhlídku k soutoku Labe a Vltavy. Pak se vydáváme směr Veltrusy,Odolená voda a jsem zase v Praze. Sice to byla hodně krátká vyjížďka ale potřebovali jsme jí všichni jako sůl

• Výlet na pohodu

Pomalu se nám blíží závěr sezóny a tak protože na neděli bylo hlášeno hezké počasí podnikneme zase malý výlet po památkách. Tentokrát padla volba na zámeček Krásný dvůr u Podbořan na Žatecku. Ráno ,no ráno,v 10.30. nab

Vloženo: 10.09.2018
    Uskutečněno: 09.09.2018
  • Do podzemí

Slovensko za mnou a všední dni přede mnou. No přece jenom mám trochu naježděno,byl jsem i na Keep respectu ale až dneska jsem si zase dal pořádnou jízdu. A po pravdě bylo to ode zdi ke zdi. Ale k věci. O Jihlavském podz

Vloženo: 11.08.2018
    Uskutečněno: 11.08.2018
  • Na tomhle území vyrostly pevnosti...

Inspirován nedělní návštěvou Terezína rozhodl jsem se omrknout co by fanda vojenské historie taky nějaké to naše slavné pohraniční opevnění. Pravda někdy před 14 lety jsem navštívil Dobrošov(a ještě navštívím) ale pro te

Vloženo: 16.06.2018
    Uskutečněno: 16.06.2018