Kawasaki KLE 500 (2004)

Vlastník Radek2107
Vloženo 6.10.2013
Aktualizováno 2.7.2022

Vloženo: 01.06.2014, Uskutečněno: 25.05.2014, Stav tachometru: 42940 km, Zhlédnuto: 2x

Na poslední vyjížďce, kterou jsem podnikl se svým bráchou, jsem si dal za úkol vyvolat v bráchovi nadšení pro motorky. Dnes mohu říci, že se mi to povedlo.
Namlsán svezením se na sestřiném Báwu, začal Čenda ( brácha), společně se mnou, hledat motorku, kterou by mohl osedlat. Výběr byl omezený-finančně i řidičákem do 35 kW. Po měsíčním vybírání jsem narazil zde na Motorkářích na inzerát na Hondu NX 500 Dominátor. Slovo dalo slovo, kamarád Jirka se rád přidal se svým F 800GS a již jsme ve třech na dvou mašinách letěli do Letohradu.
Vše dopadlo dobře , Domik splnil naše nevelká očekávání, koupě byla uzavřena. Nazpět už na třech motorkách, z Letohradu jsme nejeli přímo domů, nýbrž si udělali okružní výletní jízdu přes Vysoké Mýto, Chrudim, Kutnou Horu, Český Brod do Neratovic k ségře. Brácha se pochlubil svou "milou", posvačili jsme buřtguláš a Domika uložili do garáže. Cesta zpět už byla zase na dvou motkách, z Nymburka už jen na jedné. Celá anabáze zabrala takřka celý den a číslice ujetých kilometrů o 370.
Jsem rád, že brácha má už svou motorku a že mám s kým vyjet. Další klad tohoto výletu je ten, že se Čenda může zúčastnit prázdninového výletu na 4 nebo 5 dnů po ČR, na který jsem se chystal původně jen s Jirkou, jenž jel s námi. V podstatě jsme si dali generálku, jak nám to na silnici společně bude fungovat.

Radek2107 (55) napsal 12.07.2015 v 20:02

Jo, díky

jarolim (140) napsal 12.07.2015 v 10:28

dobře ti to píše.

• Po naší republice den 4. konec

Odpočinutý jsem začal poslední den výletování. Opět slunné ráno a kolem mě nádherná krajina Šumavy. Nikam jsem nespěchal, chtěl jsem navštívit hrad Švihov u Klatov, první prohlídka od 10 hod. a já to měl jen 70 km. Přes

Vloženo: 25.05.2024
    Uskutečněno: 10.05.2024
  • Po naší republice den 3.

Třetí den je přede mnou. Skromně jsem posnídal, sbalil se a opustil Krucemburk. V Přibyslavi jsem doplnil zásoby jídla, pití a benzínu. Pokud je to možné, vyhýbám se větším městům, udělal jsem výjimku a projel Jihlavu,

Vloženo: 24.05.2024
    Uskutečněno: 09.05.2024
  • Po naší republice den 2.

Druhý den mě přivítal slunečními paprsky a jasnou oblohou. Nasnídal jsem se, sbalil své saky paky a již v osm hodin jsem seděl za řídítky. Čekal mě vcelku náročný den, ale těšil jsem se, neboť se podívám do míst, která j

Vloženo: 22.05.2024
    Uskutečněno: 08.05.2024