Kawasaki KX 250 (1997)

Vlastník Kalimerro
Vloženo 4.8.2010
Aktualizováno 4.3.2014

Vloženo: 29.11.2010, Uskutečněno: 29.11.2010, Zhlédnuto: 11x

Zase ty přívěry. Všechno ostatní je očividně v pořádku takže to musí být ony. Při pohledu výfukem do válce se mi zdálo, že hlavní přívěra otevře naplno, ale díky vůli zase o docela velký kus spadne a v podstatě stále trochu přivírá. Přes válec by to bylo určitě lepší tak jsem se pokusil šetrně povolit hlavu, ale nepovedlo se nepoškodit těsnění. Při pohledu přes válec bylo jasné, že přívěra skutečně neotvírá úplně, takže nakonec se podařilo vymezit tu vůli a přívěry konečně budou otevírat na 100%, alespoň doufám. Každopádně při kontrole přívěr jsem si všiml nechutné rýhy nad hlavním výfukovým kanálem. Je to hezky vidět na fotce jak je chycený i píst. Pravděpodobně to cosik nasálo z výfuku a šprajclo se mezi válec a píst a vydřelo asi 2cm dlouhou rýhu. Hezky zaběhnuto jen co je pravda. Nu co už, nezbývá než věřit že to vydrží a nebude se nějak sr... Na fotkách je zavřená a otevřená hlavní přívěra při pohledu přes válec, nicasil a píst.

• Prasklá retiazka

Nedělní offroad výlet mi spestřila taková drobná nehoda. Už docela unavený si to štrachám domů a zase jedu kolem takové té cestičky, kolem které vždycky profrčím a jen se ohlédnu. Říkám si tak teď, otočím to a jedu po ní

Vloženo: 21.02.2011
    Uskutečněno: 21.02.2011
  • Kawa, sníh a lyže

Předminulý týden konečně napadl sníh, takže bylo možné poprvé projet žabku na ohrotovaném předním kole a super měkké ice zadní. Namísto jsem vyrazil po vlastní ose, kámoši v autě za mnou. Ještě jsme se stavovali na benzí

Vloženo: 12.02.2011
    Uskutečněno: 12.02.2011
  • Zbrklý jak cip...

Furt to nejede na vrchu. Po zjištění, že nebyly správně nastaveny hlavní přívěry jsem si říkal, že mám vyhráno. Přívěry pracují s lehkostí - krása. Tak že by první vyjížďka na skutečnou trať? Celý nedočkavý jsem čekal na

Vloženo: 09.11.2010
    Uskutečněno: 06.11.2010