Kawasaki KX 250 (1997)

Vlastník Kalimerro
Vloženo 4.8.2010
Aktualizováno 4.3.2014

Vloženo: 09.11.2010, Uskutečněno: 06.11.2010, Zhlédnuto: 8x

Furt to nejede na vrchu. Po zjištění, že nebyly správně nastaveny hlavní přívěry jsem si říkal, že mám vyhráno. Přívěry pracují s lehkostí - krása. Tak že by první vyjížďka na skutečnou trať? Celý nedočkavý jsem čekal na třináctou hodinu kdy trať otevírají a po vlastní ose se vydal. Bohužel už po pár metrech jsem zjistil, že ten vrch je pořád nějaký scíplý, že by ještě studené? Jo, jo to víš že jo, chuja. Dojedu na trať, motka zahřátá a stejně to nejede, ale pro první seznámení s tratí to stačilo i tak a po cca půl hodině jsem málem odpadl a pak vždy po cca 10i minutách. Netrénované tělo dostalo slušně pokouřit, ramena, boky, ruce to vše bolí ještě v úterý kdy to píšu. Spocený jak hovád jsem se dokodrcal domů a jal se "ladit" karbec, jelikož svíčka se mi zdá nějaká očouzená. Jak začnu sundávat karbec tak jsem myslel, že mě jebne - hlava vylízaná posledně zapoměla utáhnout obě objímky na gumách, tu k motoru i tu k airboxu. Áha, tak že by tady byl problém? Se divím, že mi karbec někde po cestě neupadl :). Bohužel už byla zase tma, tak jsem alespoň dal jehlu na třetí zářez (jak má být) a teď zas budu muset čekat na víkend abych to testnul :(

• Prasklá retiazka

Nedělní offroad výlet mi spestřila taková drobná nehoda. Už docela unavený si to štrachám domů a zase jedu kolem takové té cestičky, kolem které vždycky profrčím a jen se ohlédnu. Říkám si tak teď, otočím to a jedu po ní

Vloženo: 21.02.2011
    Uskutečněno: 21.02.2011
  • Kawa, sníh a lyže

Předminulý týden konečně napadl sníh, takže bylo možné poprvé projet žabku na ohrotovaném předním kole a super měkké ice zadní. Namísto jsem vyrazil po vlastní ose, kámoši v autě za mnou. Ještě jsme se stavovali na benzí

Vloženo: 12.02.2011
    Uskutečněno: 12.02.2011
  • Šrám na nicasilu

Zase ty přívěry. Všechno ostatní je očividně v pořádku takže to musí být ony. Při pohledu výfukem do válce se mi zdálo, že hlavní přívěra otevře naplno, ale díky vůli zase o docela velký kus spadne a v podstatě stále tro

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.11.2010