Kawasaki KX 250 (1997)

Vlastník Kalimerro
Vloženo 4.8.2010
Aktualizováno 4.3.2014

Vloženo: 26.10.2010, Uskutečněno: 26.10.2010, Zhlédnuto: 11x

Neuvěřitelné se stalo skutečností a já se dočkal po dlouhých třech měsících opraveného motoru. Nové je skoro vše: nicasil, píst, ojnice, ložiska, gufera. Složil jsem to až později večer, takže na start ještě nedošlo, to až dnes. Prozatím mohu říct, že kompres je úplně jinde než byl, ale jedna věc mě trochu sejří. Nemůžu tam za boha najít neutrál, ikdyž to dělám rukou tak ho prostě nenajdu. Podařilo se mi ho tam dát za celý večer asi jen 3x a to si nejsem jist, jestli to není pseudorychlost, která při vibracích zapadne. Uvidíme dnes, bo bez neutrálu asi těžko žabku nakopnu.
Takže z práce celý nedočkavý konečně doma. Žabku jsem vytáhl před garáž a trochu naivně si myslel, že se ten neutrál nějak sám umoudří - jo hovno leda. Takže zpět, olej ven, pravé víko dolů, pak celá spojka a už to vidím. Špatně dotažená matka (zapomělo se)na takové té vidličce, no je to krásně vidět na foto. Šup šup a bylo vše na svém místě. Takže zpátky olej a už to tahám před garáž. Krása! Chytla na první pořádný kopanec, tan tan tan tan... První kolo záběhu máme za sebou a moc se nám to líbilo, teda až na řadičku, nějak jsem si ji chujovo nastavil :). Jsem šťastný (snad to vydrží věky věků :))

• Prasklá retiazka

Nedělní offroad výlet mi spestřila taková drobná nehoda. Už docela unavený si to štrachám domů a zase jedu kolem takové té cestičky, kolem které vždycky profrčím a jen se ohlédnu. Říkám si tak teď, otočím to a jedu po ní

Vloženo: 21.02.2011
    Uskutečněno: 21.02.2011
  • Kawa, sníh a lyže

Předminulý týden konečně napadl sníh, takže bylo možné poprvé projet žabku na ohrotovaném předním kole a super měkké ice zadní. Namísto jsem vyrazil po vlastní ose, kámoši v autě za mnou. Ještě jsme se stavovali na benzí

Vloženo: 12.02.2011
    Uskutečněno: 12.02.2011
  • Šrám na nicasilu

Zase ty přívěry. Všechno ostatní je očividně v pořádku takže to musí být ony. Při pohledu výfukem do válce se mi zdálo, že hlavní přívěra otevře naplno, ale díky vůli zase o docela velký kus spadne a v podstatě stále tro

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.11.2010