Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník chuan
Vloženo 13.12.2009
Aktualizováno 6.4.2013

Vloženo: 11.10.2010, Uskutečněno: 09.10.2010, Zhlédnuto: 3x

Asi ve čtvrtek jsem se rozhodl, že si uděláme s Jíťou v sobotu menší výlet. Pro jistotu jsem dal vědět Karlovi jestli by třeba s baníkem nejeli s námi, protože s těmahle klukama je vážně legrace a zábavy dost a dost. Bohužel nemohli tak jsme jeli sami. Během pátku jsem doladil trasu. V sobotu jsme se vypravili, a kolem půl jedenácté vyrazili. Původně jsem chtěl vyjíždět v deset, ale vytlačit motorku z garáže, když je tam ještě auto postavené přesně uprostřed se zařazeným kvaltem a zamčené, jde velmi těžko. Nakonec jsem musel dojít za majitelem zmíněného vozu ať si ho jde vyparkovat. Zdržení hrozné navíc jsem už byl kompletně oblečený takže už jsem se vařil ve vlastní šťávě.
Konečně jsme vyrazili. Začátek byl pomalý zkoušel jsem jak se chovají gumy a zahříval je. Vzali jsme to na Humpolec, cesta byla pěkná silnice v celku dobré až na to, že byly každou chvíli znečištěné od vyjíždějících traktorů z polí. Cíl byl tedy jasný, Lipnice nad Sázavou a protože byl čas vzal jsem to ještě směrem na Havlíčkův brod a odtud na Lipnici. Na místo jsme přijeli krátce po dvanácté, a protože už se žaludky hlásily o svá práva zavítali jsme do místní hospody na náměstí. Z venku to vypadalo že je všude klid a mír, ale ve vnitř bylo narváno a hlavně to tam vypadalo moc hezky. Usadili jsme se ke stolu, kde hodoval nějaký pocestný protože jinde už místo nebylo. Poručili jsme si jídlo já jsem si dal Haškův guláš se šesti, Jíťa si dala hermelín. No já jsem si pochutnal luxusně a s funěním přejedeného jsem platil. Vydali jsme se tedy na hrad. cestou jsme se vyfotili u památníku Jaroslava Haška, a už jsme vstupovali do monumentálního hradu. Přivítal nás velice pohodový chlápek v kase a pustil nás na prohlídku. No popisovat jí by bylo na dlouho takže říkám: "tento hrad stojí určitě za zhlédnutí každému komu se líbí hrady a vřele doporučuji". Strávili jsme zde skoro dvě hodiny a moc jsme si to užili. Po prohlídce jsme opět nastartovali mašinu a jelo se dál.
Slunko pálilo, na nebi nikde ani mráčku, tak jsme si řekli, že se ještě pořádně projedem. Vzal jsem to tedy na Kutnou horu odtud na Uhlířské Janovice, dále pak na Vlašim a Bystřici u Benešova. Tam jsme si řekli, že máme ještě čas a hlavně chť a tak jsem to natáhl na Tábor a odtud do Milevska, kde jsme na chvíli zastavili a pak už jsme jeli domů. Byl to vynikající výlet s perfektním počasím a je škoda, že už byl možná poslední, protože kdo ví jak bude za týden. Najeli jsme 307 kilometrů a strávili krásné chvíle na hradě, zhodnotili jsme tuto vyjížďku jako velmi zdařilou.

• Prodej Fazer

Tak jsem dnes Fazera prodal. Musím se přiznat, že jsem se s ním loučil velmi nerad, byla to moje první litrová motorka, nikdy jsem s ní neměl žádný problém a mám na ní jenom krásné vzpomínky. Věřím že nový majitel bude

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.04.2013
    Uskutečněno: 06.04.2013
  • Dovolená 2012 - 11

Sobota 14.7. Vstávali jsme dlouho, ale kupodivu jsme nikdo neměl kocovinu. Bylo to smutné, věděli jsme, že nám dovolená pozvolna končí. Chlapíkovi na recepci jsme zaplatili za ubytování a s přáním ať se mu dobře daří

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.12.2012
    Uskutečněno: 14.07.2012
  • Dovolená 2012 - 10

Pátek 13.7. Byli jsme domluveni na placení ráno a ta rodinka se tak bála abychom jim neujeli, že zamkli všechny dveře v domě aspoň na 5 západů a schovali klíče tak důkladně, že je ráno ani nemohli najít. Znechuceni j

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.12.2012