Kawasaki ER 6N (2009)

Aktualizováno 30.1.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

parezi
parezi napsal 23.03.18 v 21:42 10b.

Dobrá volba! Já se k ní teď po cca 9letech vrátil...

JimMrJim napsal 03.08.17 v 21:41

03.08.2017
Tak jsem tady po dlouhé době, tak něco napíšu.
Kawičku mám stále, to znamená třetí sezonu.
Budu se opakovat, ale jsem moc rád, že jsem si jako první stroj na naučení vybral Er6n!
Mám sice jen najeto cca 17.000 km, ale troufám si říct, že mě hodně naučila a můžu se považovat za motorkáře :D Chudinka je sice obouchaná, ale to je jen kosmetika, jinak je spolehlivá a starám se o ní poctivě.
Teda jen mi odešlo zadní světlo, byl vyčvachtanej drátek, tak se to zkusilo opravit, vydrželo to asi 500 km a pak to znova upadlo. Koupil jsem teda světlo jiné, nové, neorigo, ale s homologací,
každopádně je hezčí
Takže nováčkové, kdo bude tohle číst, nebojte se toho a klidně do ní běžte, je to super stroj!

BadRX
BadRX napsal 24.02.15 v 13:08

Pěkná kawka! jo!

JimMrJim napsal 12.01.15 v 18:16

Díky moc

dopaa
dopaa napsal 12.01.15 v 17:08

Já to říkal na začátku je to mrcha divoká než se nechá zkrotit ale pak už je to paráda tak držím palce ať to jde dál v pohodě a klidu

Primoška
Primoška napsal 19.11.14 v 18:09

čus kámo jen si dávej bacha na hrboly mě taky málem schodila, ale jinak se na ni cestuje skvěle budeš spokojenej.

StrejdaMortymer
StrejdaMortymer napsal 19.11.14 v 17:41

Přesně jak většina píše, ja jsem svoji první mašinu taky dva dny po koupi zahodil v kopci do křoví a vysmála se mi celá chatařská kolonie, při pohledu na to, jak marně do kopce zvedam motorku, která mě několikrát sama zalehla
Se zlepší

JimMrJim napsal 19.11.14 v 10:48

Díky kluci, za písmena pochopeni.
Už se moc těšim na teplo

istonbike
istonbike napsal 18.11.14 v 19:58 10b.

Je to naprosto paradni a velice zivy 2buch a z toho padu si nic nedelej tohle se stalo hodne novackum... i mne do jara to das do kupy a pak uz si budes uzivat jen paradni kilometry v sedle tehle nadherne Kawicky prijmi 10b s pranim uz zadnych padu a jen super zazitku v jedne stope

rybíz5
rybíz5 napsal 18.11.14 v 19:08

Sice je to pech ale byla hodná že ti to ukázala hned na začátku Do jara to poladíš a aspon budeš vědět jak se k ní chovat Jinak na začátek pěkná mašina a nevěš hlavu