Yamaha XT 600Z (1986)

Aktualizováno 21.5.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

valivali
valivali napsal 16.11.17 v 14:52 10b.

taky jsem dělal motor, výbrus, píst, ze 3 převodovek jsem nějak složil 1. V Yamaze se už kolečka sehnat nedají a tyhle kusy trpěli na piting, hlavně páté kolečko. Magnesiová víka a kartery jsou už křehké, strhané závity. Bojim se cokoliv utáhnout. Nechal jsem přemotat alternátor. Ráfky napadeny zevnitř oxidací. A je to furt 33 let stará motorka, která dostávala na prdel. Takže ani po tom všem už to nebude motorka na ježdění, ale spíš pro radost. 34L/55W už moc není, spousta lidí to zbastlila a zhuntovala na polích.

Mann napsal 26.05.14 v 09:06

Třeba v této podobě

Mann napsal 26.05.14 v 09:05

Co tady budeme pořád okecávat. Tady http://www.tenere.ch/ načerpej energii a výsledek se za chvíli dostaví sám

DOMINATOR
DOMINATOR napsal 26.05.14 v 07:37

Tak snad to dobře dopadne jinač zajmavě zadřeny pist po 1000km bych to viděl že ti nekdo udělal špatně vybrus.

alf.pipa
alf.pipa napsal 25.05.14 v 21:41 10b.

Alespon máš motorku s koulema,tak at konečně přináší radost

maestro
maestro napsal 25.05.14 v 21:14

Moc dik za pro me necekane velkou podporu.
Jsem rad, ze i kdyz by do toho clovek parkrat kopnul, tak najde podobne postizeny lidi, kteri rozumi duvodum proc si ty motorky porad kupujem. Zivota v garazi stravim kus, ale porad to stoji za to
Dnes jdu obednat pist Wiseco za 4200, pres tyden vyresim vybrus a o vikendu to zas slozim a hura zajizdet

yamaharider
yamaharider napsal 25.05.14 v 14:06

Delas to pro sebe tak penez nelituj vim presne o cem mluvis :)

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 25.05.14 v 12:23 10b.

..nikdo mě nevymluví, že tyhle starý endura jsou nejhezčí! Postupně to šlo do kytek a dnes už motorky co se vzhledu týče nechápu vůbec a mám problém si některou oblíbit.. Za mě máš 10b, protože, jak už tu padlo, člověk získá k danému stroji zvláštní pouto až ve chvíli, kdy si sám cokoliv udělá..

Hankye
Hankye napsal 25.05.14 v 09:26

Taky sem si užil, a ještě si užiju :D ... Dobrá práce. Kdyby to člověk dělal jen proto aby jezdil a nenechal v tom ani minutu práce, tak by k tomu neměl vztah. Frajer

LIBeeS21
LIBeeS21 napsal 25.05.14 v 08:20 10b.

Jako bych četl svůj příběh. Teď víš co máš a už se budeš jen vozit. Palec hore pro tvou trpělivost. Krásný opravdový enduro.

Mann
Mann napsal 25.05.14 v 07:29 10b.

Osobně mám endura z přelomu 80 a 90 tých let rád, mají v sobě zvláštní kouzlo. Chápu tvé rozladění, protože teď v ní vidíš spíše finanční vývěvu něž motorku, ale XT za to nemůže. Čert ví kolik lidí s v tom před tebou odborně rýpalo a to je jádro problému. Výhodná investice to nebude bohužel nikdy, ale až se všechny rány na duši zhojí a motor poběží jak má bude radost je vidět na cestách 10 bodíku máš už jen za to, že jsi ji neposlal do šrotu nebo neprodal po kusech jako ND Držím v dalších ujetých km

mamut_xt
mamut_xt napsal 24.05.14 v 08:42

Jo XT ,srdecni zalezitost. Mam 2KF a po koupi dalsi moto zustala doma. . Motor jsem take repasoval a je to pekne svezeni

Zipák
Zipák napsal 24.05.14 v 08:40

Ale dnes máš stroj v cajku.A kup si nové endurko za 50 Já jsem na tom podobně.Dnes se utěšuju tím,že ty nové složité stroje se mi nelíbí Ať slouží

Petr_TA
Petr_TA napsal 22.05.14 v 08:27 10b.

Měl jsem před lety ten samej kousek
Pokud je vše ok tak super stroj
Ale řešil jsem to samý co ty
Držím palce

justyn
justyn napsal 21.05.14 v 22:55 10b.

A sakra,majitel předtím musel být prase Tak at to dopadne dobře,držím palce a pevné nervy