Suzuki GSF 600 Bandit (2001)

Vlastník Uuzovka
Vloženo 8.5.2014
Aktualizováno 18.5.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 2 záznamů

Uuzovka
Uuzovka napsal 25.04.16 v 19:12

Tak dva roky ježdění za mnou doprovázeny několika poruchama. Například budíky se ze vnitř rozpadli, po rozebrání jsem zjistil že jsou zpravované (lepené, pájené spoje na zákl. desce) a oprava už nebyla možná , takže jsem sehnal na nějakým bazaru od kehosi druhý a ten mi spokojeně řekl, že můj stroj by bouranej a je poskládanej z dílu z S modelu. To je asi jedno, takže budíky jsem doma přehodil , vyrobil gumový uložení , který tam předtím chybělo a mělo za následek rozpadnutí předchozích spravovaných budíků. Aktuálně plně funkčí :)
Jaro 2015 synchronizace klapek v karburátoru, na což jsem si vyrobil podtlakovej měřák, podle návodu tady někde ve fóru, z benzínových průhledných hadiček. Bylo to potřeba, neboť ty volnoběžný otáčky se nedali poslouchat :D ,a průjezd vesnicí na šestku v nízkých otáčkách to samí.
Takže seřízení na poprvě úspěšný.
Dále jsem seřizoval ventilové vůle :) . Samozřejmě víc škody než užitku :( . Strhl jsem závit na v hlavě šroubem, který drží ventilové víko, takže se mi to tam teď trošku potí, oprava v nedohlednu :D , až bude čas a budu vědět co s tím :) . Jinak ventily seřízeny na jedničku :)
A abych nezapoměl asi půl roku po koupi stroje, mi do něj kamarád nafouval autem :O , bandit byl postavenej na centrálním stojanu a žduchl mi do předního kola. Banďour šel na bok - zlomená páčka spojky, ohnutý padák (což nechápu) , který se opřes o víko spojky , který nasledně prasklo. Prasklinka budu okem neviditelná , jen se to kolem potí , olej nekape, nic takovýho , ani po zahřátí , oprava v nedohlednu , asi až budu měnit spojku, kterou mám koupenou doma, tak to pošlu známímu na svaření , jen mám strach aby to nešlo z venku moc vidět , když to zavaří (i když to bude vařit samozřejmě ze vnitř) .
Zadní pneumatiku budu právě měnit, měl jsem CONTINENTAL Conti road attack a zmizela před očima ani jsem nemrkl , přední mám tu samou a ta se drží krásně :) , a jo brzdím předkem hodně :P ;) . Takže do zadu dávám Bridgestone BT 021 , snad neprohloupím :)

rosary
rosary napsal 08.05.14 v 13:52 10b.