Honda NTV 650 Revere (1992)

Vlastník mila2val
Vloženo 15.5.2006
Aktualizováno 8.7.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

mila2val
mila2val napsal 21.08.10 v 20:48

PRODÁNO- ať slouží dalšímu majiteli

ptaak
ptaak napsal 11.10.09 v 16:54

ten výfuk vypadá docela zajímavě, ale ta lopata? jinak šťastný km...

p.epanica
p.epanica napsal 10.08.09 v 21:29

Koukám že jsi měl spíš smůlu s vodou v chladiči. Ja najel na NTV přes 50 tisit a nevím co to voda byla. Tak ať ti to jezdí v pohodě . . .

Stanford
Stanford napsal 16.05.09 v 17:54

Tak co Mildo, tuníš ještě bika? Ty fotky přetuněnýho mota co si mi posílal byly docela good!

Petr_TA
Petr_TA napsal 26.02.09 v 20:00

Super stroj
Něco jsem na ní najezdil a fakt nedoceněná motka
A hlavně motor z Transalpa -nabo naopak?

Vale-Jitka
Vale-Jitka napsal 04.09.07 v 14:30

Proč tu ještě nemáš fotku s koberečkem na nádrži ?

Stano.Italofil napsal 22.01.07 v 17:59

Tak jsem TO dneska slyšel, vlastně od tý doby co jsem TO slyšel, tak už neslyšim vůbec nic. Lítající Gripeny hadr. Luďěk fakt odvedl dobrou práci. Jó, kdo se vyzná, ten se vyzná . Na nějakém srazíku zkusíme do těch tvejch laufů Mílo nasypat trochu střelnýho prachu, docela by mě zajímalo co to udělá . Na to čéčé budeš asi potřebovat zbrojní průkaz

Stano.Italofil napsal 06.01.07 v 16:44

tě pic Mílo, tak prej už máš hotový vod Luďy ty trubkolaufy, sem celkem zvědavej na ten kravál, na jaře to musíme každopádně pořádně voroštovat

napsal 20.12.06 v 23:41

Zdar Mílo tůvále <br />
tak co kdy bude kalba na počest tvého potomka (už sme uzavírali sázky, kolik to bude mít rukou, nohou, hlav a tak )<br />
Zdraví Kuba SV nebo Kuba Fároš

Stano.Italofil napsal 29.11.06 v 12:05

Zdar Mílo. Tak co, máš už zazimováno ? A jak to vůbec dopadlo s tou pětistovečkou prababičkou Hondičkou ? Někdy dej vědět. Jo a propó, až budeš tím tatínkem, tak to půjdem &quot; trochu &quot; oslavit, tak na nás nezapomeň !!!

Stano.Italofil napsal 30.08.06 v 20:05

Buď zdráv. Poslušně hlásím, že jsem dokončil ten můj, dlouho všemi očekávaný výtvor. Heslo je - s očekávanou Jizbicí roste chuť na pííívo.

napsal 01.08.06 v 19:55

Zdar Mílotůvále.Tak už mám konečně hotovej ten můj stanující profil.Někdy to zkoukni a zanech mi tam nějakou tvojí památku.Až bude příležitost tak zase někam vyrazíme.Tak ať nám to jezdí draku!

napsal 10.07.06 v 17:27

Určitě správnej počet válců,tak to má bejt.Těš se na Vysočinu,o Jizbici ani nemluvě.To budou zapotřebý náhradní játra...

AldaP
AldaP napsal 08.07.06 v 20:23

Pěkne zachovala

napsal 17.05.06 v 21:50

to Peacemaker - NTV není ani tak malinká jako mila2val veliký <br />
V2 - a co je víc ???

Mazuty
Mazuty napsal 15.05.06 v 21:32

... vraž tam na předek panceř.hadici a uvidíš jak se to zlepší!Měl jsem NTV taky a fakt to moc pomohlo

Peacemaker
Peacemaker napsal 15.05.06 v 14:46

je hrozne malinka, ze? ale jinak nenarocnej delnik a kdyz se za to vezme, dokaze slusne uhanet