Suzuki RF 900 (1995)

Aktualizováno 7.12.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

napsal 25.01.07 v 18:31

Cau,ja mam RF 6let,najel jsem na ni pres 40tis.KM Jasne,s R1 to srovnavat nemuzes co se tyce jizdnich vlastnosti,ale zatim jsem vsem super sportum stihal v pohode a nikdy se mi nestalo,abych pri prujezu zatackou skrtal kapoty a to jsem to brousil na hranu pneumatiky.PS:to jsem ji vzal i parkrat na okruh. cau Ondra.

kowis napsal 02.05.06 v 15:55

to Zuzka : to víš když má člověk někoho rád

kowis napsal 02.05.06 v 15:54

to Waclav : pokud ti to už hapruje tak co nejrychleji to oprav (mi to při prudkém přidání přeskakovalo zuby- bylo to jako by mi přeskakoval řetěz, protože se ti v motoru může stát ještě něco horšího.V těch 20 tis. bylo kompletní těs.sada, automat řazení, kolečko a práce.

kowis napsal 02.05.06 v 15:49

to jakub : na záda šla krásně za plynem a na jedničku. Ještě když byla škrcená tak to nešlo. Musíš moto rozjet na asi 4 000 - 5 000 tis otáček, pak uplně ubrat a najednou dát plný ceres a už jedeš po zadním. Potom jenom plynem reguluješ záklon. Mě osobně to šlo asi po měsíci a půl (párkrát mi to docela tvrdě dopadlo na předek,když mi zapl omezovač a moto šla dolů)Chce to trošku cviku a krapet odvahy.Ze zkušeností vím, že to jde skoro na všem tímhle způsobem

ZUZKA_R6
ZUZKA_R6 napsal 29.04.06 v 19:52

jejdamane jak tam na tom tak lezis

waclav
waclav napsal 28.04.06 v 09:36

s těma 20tkc za opravu 2ky jsi me vydesil.. me tam dvojka mlati pekne,ale porad se uklidnuju, ze to tak patri [] <br />
Jinak ja ji mam chvilku, ale citim, ze sem se trefil do vkusu.. snad i me zeny..

Jakub
Jakub napsal 27.04.06 v 17:39

zdarec, vypadá fakt dobře se ti nedivím, že si se těžko loučil. já ji mám taky a sem zatím spokojenej.máš pravdu že to supersportů má daleko ale mám jí rád. pěkná fotka jak s ní dáváš záda , mě se to nějak pořád nedaří. bral si jí na jedničku přes spojku???