Suzuki SFV 650 Gladius (2009)

Vlastník Krt-tek
Vloženo 27.1.2013
Aktualizováno 19.12.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 39 záznamů

Gotty15
Gotty15 napsal 20.03.16 v 19:43 10b.

fetsa
fetsa napsal 28.02.16 v 17:39 10b.

mooc krásná morka, povedená, za mě 10 bodíků.Ať dělá jen radost a samé šťastné návraty z cest.

RoumenS
RoumenS napsal 17.08.14 v 12:18 10b.

Fešák, pěkně vymazlenej

Mircez
Mircez napsal 17.05.14 v 23:38 10b.

Moc pěkná a super doplňky Ať to lítá

context
context napsal 16.05.14 v 19:06 10b.

pěkná suza, zajímavá barevná kombinace, vypadá fakt dobře tak ať ti dlouho slouží a přeji hodně najetých kilásku bez nehod a dlouhou sezonu

Jarky
Jarky napsal 06.05.14 v 21:43 10b.

moc pěkný stroj 10b hodně km bez nehod

Krt-tek napsal 02.04.14 v 21:31

Všem děkuju za pěkné komenty.
PS-standamz: Olej v předních vidlicích vyměněnza hustší => motorka se sklidnila. Takže to pomohlo . Do budoucna možná přibyde tlumič řízení. Uvidíme

DK_Black
DK_Black napsal 31.03.14 v 11:04 10b.

Pěkná, zajímavá barevná kombinace. Doplňky jsou inspirativní, taky na ně přijde řada. Tak ať ti to lítá

-Jandys-
-Jandys- napsal 29.03.14 v 22:09 10b.

Opravdu krasavec Normálně mě Gladius nikdy moc nepřitahoval ale ve tvém podání je jedinečný Jasných 10.b

Bednas
Bednas napsal 23.03.14 v 10:45 10b.

muncinana
muncinana napsal 13.01.14 v 21:00 10b.

Krásná mašina,super barevná kombinace

Petr_TA
Petr_TA napsal 13.01.14 v 20:47 10b.

Moooooc pěkná
Opravdu povedenej lak
10b

krysoid
krysoid napsal 10.01.14 v 17:34

S těma doplňkama je to kočka dobrá práce

standamz
standamz napsal 04.01.14 v 19:55

Pěkná práce! Zkus do vidle dát hustší olej a možná i progresívní pružiny. Já to tak mám a docela to pomohlo.

Petta
Petta napsal 11.11.13 v 14:07

Mně se ta mašina prostě líbí.. Pokud jsi spokojenej, kup nějakou vidlici z gsxra, pokud tam tedy půjde?

Jardas444
Jardas444 napsal 13.09.13 v 11:22 10b.

Ačkoli na silniční moto nejsem,tak pohled na tvého Gladiuse je velice příjemný.Je to moc hezká motorka a s véčkovým motorem dodává pocit i velké spolehlivosti .Jo a ten tlumič výfuku nemá chybu,vypadá suprově .Jasných 10b.

Krt-tek napsal 10.09.13 v 21:27

To Jaryn1969: Ahoj, za tuto sezonu mam najeto cca 5000 km. Domnívám se, že je to dostatečně dlouhá doba na zhodnocení motorky. S tou přední vidlicí máš pravdu, ta je opravdu zoufalá. Někde jsem čítal, že na SV je to ještě horší. Mam kamaráda který má SV 650 rv. 2006, se kterým drandíme po okolí. Jednou jsme si pučili motorky a shodli jsme se na závěru, že každá se ovládá jinak, tudíž ty motorky jsou dosti odlišné, ačkoli je gladius nástupce SV. Zpět k jízdním vlastnostem. Motorka je hravá a dobře se vodí, pokud je kvalitní silnice. Tam není problém a jízdní vlastnosti jsou skvělý. Však jakmile je v zatáčce hrbol, tak motorka najednou znejistí. 20km od nás je letiště, kde chodíme trénovat a cestou tam vede silnice se dvěma zatáčkami, takové esíčko (obě vracečky tak 160 stupnu) a jsou tam vymletý prohlubně. Prakticky takové vlny, které jsou po celé zatáčce. Když to místo neznáš, tak nejsou ani vidět. Pokud tam vlítneš, tak se musíš zákonitě vyválet. Provedli jsme test, co bude dělat naše motorka, když budeme chtít projet takovou zatáčku svižněji (brali jsme to jako získáváni zkušeností, kdyby jsme na takovou zatáčku nečekaně narazili někde na tripu). Motorka se chovala divně a zase je to v té přední vidlici. Přední vidle se rozskáče a motorka přestane držet stopu a pomalu v (malém) náklonu odskáčeš do protijedoucího pruhu. Zadek je v cajku. Nevím, co by na to řeklo GSXero, třeba je to už taková divočina, že by se moto i s tou nejlepší vidlicí chovalo stejně. Jinak takhle jak jsem to popsal to máme vyzkoušeno. S kámošem jsme to x-krát řešili co s tím, protože nám ty motorky naprosto vyhovujou, akorát na tu přední vidlici jsme oba nasraný! Ono se na tu vidli stačí podívat, úplně prachobyčejná. Fakt tomu hustší olej pomohl? Taky bych o tom uvažoval. S tím tlumičem řízení to není tak jednoduchý. Vůbec nevím jak by se to dalo na Glada přimontovat, aniž by to stálo kupu prachů.

Co říci závěrem? Nebýt tam taková shit vidle, tak by to byla za ty prachy SUPER motorka. (v týhle cenový kategorii má asi každá motorka nějaký mínus) Zase na druhou stránku, když nebudeš po Gladiusu chtít rychlou jízdu na rozbitých cestách, tak si s tím přední vidle poradí.
Kdyby jsi na něco přišel, informuj mě do zpráv :) rozebereme to :D

Jaryn1969
Jaryn1969 napsal 10.09.13 v 18:44

Krt-teku, gratuluji k motorce, jen bych vznesl dotaz k jízdním vlastnosteem a ovladatelnosti, kterou většina vychvaluje do nebes. Pořidil jsem totiž ženě černýho Gladiuse s nájezdem cca 10 tis km a ovladatelnost hodnotím slovy - zoufalá ! Na vyžehleným asfaltu je to pohoda, ale jakmile vjedu v zatáčce na nějkou nerovnost, záplatu, cokoli ( což obnáší většinu našich silnic ) tak je to boj o udržení na silnici. Děsně to plave ! Po výměně obutí za nový a výměně oleje v tlumičích za vyžší viskozní třítu , se to o polovinu zlepšilo, ale i tak se furt v každý zatáčce peru s řídítkama, abych to udržel ve stopě. To všechno kontrastuje se sexy vzhledem a výborným motorem a jeho úžasným véčkovým zvukem. Jaký máš z té stability pocty? Každej názor a postřeh je pro mě důležitej. Třeba to tak v týhle katogorii má bejt a jsem jen zhýčkanej z cestovních endur... Už jsem uvažoval i o tlumiči řízení. Rozhodně to neber tak, že bych Ti motorku chtěl hanit, jen sháním postřehy, jak to vyladit, aby jezdila tak, jak všichni tvrdí. Kawu Versyse jsme měli před ní a to byla jiná třída. Ta držela jak přibitá... ...jenže byla pro ženskou vysoká... no škoda.

Krt-tek napsal 04.09.13 v 22:42

Všem děkuji za kladné hodnocení člověka to potěší
To xMulleRx: tankpad lepil původní majitel a taky to nalepil křivě no asi žádná prdel
To martasjRSV: Brno jsem si pročetl. Krásný fotky ... jednou se chci taky podívat na okruh a zkusit si to. Musí to být super zážitek. Jinak máme stejný botky taky mam TCX ve stejný barvě

martasjRSV
martasjRSV napsal 03.09.13 v 10:41 10b.

Díky za pochvalu RSVčka. Však ta tvoje Sůza taky nevypadá vůbec zle a na nějakou pohodovou vyjížďku to může být ideální náčiní. Pokud se ti líbilo co píšu do deníku, tak tam můžeš mrknout znova. Zrovna včera jsem tam psal o ježdění v Brně

RASíček
RASíček napsal 02.09.13 v 21:15 10b.

RASíček
RASíček napsal 02.09.13 v 21:15

Jooo, Glauda... taky jsem po něm hodně pošilhával a moje přítulka se do něj skoro zamilovala na výstavě v Holešovicích, nemít v garáži SVýho Mufa.
Tak spoustu pohodových kiláčků

SVSkritek
SVSkritek napsal 26.08.13 v 09:31

Hezká voňavka , s tou řadičkou si to dokážu živě představit

Ales600
Ales600 napsal 26.08.13 v 07:24 10b.

Pěkná Sůza ať slouží a dělá radost 10b

xMulleRx
xMulleRx napsal 25.08.13 v 22:11 10b.

Díky za koment, taky máš pěknou mašinu a jak koukám na ten tankpad, tak to asi musela bejt zábava lepit 10b.

ZRX
ZRX napsal 25.08.13 v 12:45 10b.

Zduř.Parádní kousek

miciva
miciva napsal 05.04.13 v 10:35 10b.

Samozřejmě 10 b, jak jinak) Ať se ti na ní hezky jezdí, já si to s ní užívám maximálně a jsem naprosto spokojená a ještě k tomu se na ni hezky dívá

vampire.5
vampire.5 napsal 01.04.13 v 14:10 10b.

Krasna , jen to uz u vyroby poserou tim zadnim blatnikem

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 03.02.13 v 16:38 10b.

10bodu pane Krtek

Dráťa
Dráťa napsal 02.02.13 v 00:54 8b.

Nástupce slavnýho SV, v hezkých barvách, sice trošičku holčičí bajk, ale hezkej

ZZilvi
ZZilvi napsal 28.01.13 v 23:52 10b.

Kráska

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 28.01.13 v 16:55 10b.

Níkdy mě tahle motorka moc nezaujala. Ale tahle je tak pěkně udělaná a má luxusní barevnou kombinaci, že jsem přehodnotil. Je prostě krásná.

Barney
Barney napsal 28.01.13 v 12:08 10b.

Opravdu nádhera!

strakon
strakon napsal 28.01.13 v 07:44 10b.

Krásnej, dvouvál je správná volba

xvladax
xvladax napsal 27.01.13 v 20:12 10b.

moc pěkná

biosák
biosák napsal 27.01.13 v 20:08 10b.

10b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.01.13 v 19:57 10b.

skoro připomíná ufo,super

motovlk
motovlk napsal 27.01.13 v 19:43

Pěknej nástupce SVčka. Musím uznat, že v těchhle barvách je to paráda. Tak spoustu šťastnejch kilometrů.

istonbike
istonbike napsal 27.01.13 v 19:13 10b.

Fantastický Glad se super doplňky ... V-buchy jsou nejlepší přijmi 10b s přáním krátké zimy a co nejdřív hurá do sedla