Suzuki SFV 650 Gladius (2009)

Vlastník Michaela
Vloženo 18.3.2016
Aktualizováno 12.4.2017

Jsou i hezčí stroje, ale jezdí se na ní moc dobře.

Yamaha MT-07: Na mě drahý
Ducati Monster 796: Drahý a strach ze servisu
Kawasaki ER 6N: Nelíbí se mi.

První dojmy - Hned při první jízdě padne do ruky, nízká, dobře ovladatelná a perfektní motor, jede pěkně odspodu, ledacos odpusti a necuká, prostě pro ženskou akorát :-)

Motorku bych doporučil pro - Výborná pro začátky a pro holky, ale neurazi ani zkušenější jezdce

Doplňky na motorce - Výfuk Akrapovič, klín pod motor, plexi, blatniček v barvě, doplňky Barracuda - blinkry, zrcátka, padáky, držák spz se světlem

Po čtyřech letech (a dvou dětech) jsem chtěla zase jezdit na své motorce, ne si jen půjčovat od manžela, samozřejmě mu děkuji a jelikož na mateřský je rozpočet dost omezený, musela jsem si vystačit s moto do 100 tis... A co ted ? Po krásné Aprilii Shiver to musi být jednoznačně dvouvál a těch moc hezkých v téhle ceně není. Ducati jsou drahý, vychvalovana MT 07 taky nad moje moznosti, Kawa Er 6N pěkně ošklivá a tak jsem doma řekla co treba Gladius? Taky mi byl vymlouván,že je ošklivej, no po pravdě žádnej krasavec to teda neni, ale na tomhle byl Akrapovič a když jsem se svezla nebylo pochyb že mi jízdně bude vyhovovat...takže vzhled překousnu, hlavně to světlo je tragický
Teď po prvních 80 km mužů říct že jsem vybrala dobře, fakt mi sedne, jen brzda nic moc, dáme lepší destičky a uvidime. Takže zatím spokojenost...

Krakatau
Krakatau napsal 19.04.17 v 12:31 10b.

Áno, sú aj krajšie motorky, ale zase ten "najškaredší" detail bol tým Akrapovičom odstránený, takže super!

libac22
libac22 napsal 29.08.16 v 19:41 10b.

Super stroj , užívej

Franky
Franky napsal 01.04.16 v 00:09 10b.

Pěkný strojek teto . Zrovna jsi mi připomenula, že už jsem si drahně dlouho žádný strojek nepořídil.
Ať Ti slouží a dělá jen samou radost!

Clint.
Clint. napsal 25.03.16 v 18:27 10b.

měl jsem možnost se na něm povozit,podle mě super motka,a i se mi líbí teda,ať Vám to jezdí,pohodu do sezony přeji

tomsmet
tomsmet napsal 25.03.16 v 17:48 10b.

At uz vzhled Gladiuse bere kazdy podle sebe, musi se nechat ze je celkem originalni a na silnici Suza zaujme. Mam tu stejnou barevnou kombinaci a ta modra je bozi. Na silnici je jako doma a zatim bych nemenil. At slouzi 10 b.