Suzuki SFV 650 Gladius (2009)

Vlastník miciva
Vloženo 21.7.2011
Aktualizováno 29.6.2015

První motorka, rok výroby 2009, dovezená z Francie - najeto 6000, laděný výfuk yoshimura, gelové sedlo.
7/2013 najeto 13 700.

První dojmy - - OK. Tím, že je to první motorka nemám s čím srovnávat. Řekla bych, že je poslušná, ale musí se s ní jemně, jinak sebou škube:-)) - prostě dvouvál. Přijemný je, že jde hned, jak člověk otočí plynem. Je rozhodně pořád co se s ní učit.

Doplňky na motorce - Padáky a páčky od Rutan Acceessories

Vhodná pro drobnější postavy, proto jsem si ji i vybrala. Nechala jsem si ji o 5 cm snížit přepákováním. Kupovala jsem ji s laděným výfukem yoshimura - má pěknej bublavej zvuk (tlumivka vyndaná). Dále má gelové sedlo od Bagsteru.
Štítek neplánuju - vůbec se mi nelíbí a musím přiznat, že si světlo je divnýho tvaru.
Asi by šly dát jiné páčky a zrcátka - ale občas se mi stane, že při manévrování lehnem a něco se vždy zlomí, tak tomu dávám ještě čas Určitě by neuškodily padáky.
Nejprve jsem si říkala, že je jednoduchý ji ukočírovat - na rovince umí jezdit každej:)), ale čím se víc se s ní posouvám dál a chci si užít hezky projeté zatáčky, zjištuju, že dobře jezdit chce trpělivost, přemýšlet a nespěchat na sebe i na ni. Mám se ještě co učit!

6/2012
Mnou nalítáno cca cca 5000 km a spokojená jsem stále. Užila jsem si s ní i na kurzech Bezpečná jízda na motorce s Mírou Lisým (začátečnícká skupina) a naučila se s ní různé manévry. Určitě jsme se spolu posunuly dál. Probíhalo to ve sterilním prostředí na letišti v Panenským Týnci - beton krásně držel, žádné stromy, žádná auta. Takže na dovádění byl prostor.

7/2013
Nalítáno dalších 1500 km a další kurz Bezpečně na moto s Mírou Lisým. Tentokrát jsem padla do pokročilé skupiny a učili jsme se vyhýbací manévry, náklon a krizové brždění vše za vyšších rychlostí. Je to super kurz, kdy si člověk zablbne, něco nového se naučí, poopraví se technika. Chce to trénovat dál, aby se člověk posouval a zažil nové poznatky Jen to trénování v provozu je pro mě s mnohem větším stresem, však víte [

8/2014
Další prima sezóna s Gladíkem. Nalítáno cca 3000 km a chystání poprvé na okruh do Mostu v září.

10/2014
Sezóna rychle a jistě končí, nalítáno 6000 km. Musím uznat, že čím víc jezdím, tím víc si s ní užívám. Je to moc hravá holka a to mě naprosto pohltilo.
Dva dny ježdění na okruhu mi taky moc daly a těším se na další sezónu, že si aspoň dvakrát do Mostu zajedu -j e to relativně bezpečné divočení a můžu jí do sytosti naložit )

fidlimydli
fidlimydli napsal 29.06.15 v 18:08 10b.

Nenapíšu nic objevného, ale stejně to napsat musím. ... prostě sexy.

libac22
libac22 napsal 29.06.15 v 16:14 10b.

Takto má vypadat ženská práce

miciva
miciva napsal 29.06.15 v 15:08

) nevím, jestli líp, ale dělám to jak nejlíp umím Díky za pochválení Dneska šla Bageta do světa k nové majitelce a já jem malinko přiostřila. Brzy sem vylepím svého Phoenixe Musím uznat, že momemtálně mám trošku bolavý srdce, protože jsme si to s Gládošem parádně užívali...super ovladatelná hravá krásná motorka

mates3
mates3 napsal 26.06.15 v 22:33

super, jsi inspirace pro ostatní holky, je to jako se vším - co zvládne chlap - ženská vždy zmůže udělat líp.

Béčko
Béčko napsal 18.05.15 v 12:51