Honda CRF 250L (2012)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

SuperSic58
SuperSic58 napsal 11.11.13 v 08:21

Super stroj Přijď pokecat na naše vlákno věnované crfku a ostatním dualsport 250kám a poděl se o zkušenosti, máme tam už docela obsáhlou debatu o mnoha věcech kolem týhle moto, čím víc informací, tím líp pro nás všechny
zde odkaz

Sagitárius
Sagitárius napsal 12.04.13 v 20:04 10b.

těšim se až přidáš víc info o mašině a o tom, co si s ní všechno podnikal vypadá moc pěkně, doufám, že bude jednou parkovat i u mě na zahradě

task71
task71 napsal 27.01.13 v 14:11 10b.

Hodně kilometrů bez nehody

salieri210 napsal 01.11.12 v 10:51

jj

blackstyler
blackstyler napsal 23.09.12 v 18:34

Neděláš náhodou v Kyjově ve sklárně?? Vídávám ji tam stávat v ohradě...

salieri210 napsal 07.09.12 v 19:31

Dík

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 06.09.12 v 22:20

Krásná univerzální motorka jako ze "staré školy" Líbí se mi moc !

Kozlik007
Kozlik007 napsal 16.08.12 v 12:01

MOc zdravím. Taky se po pár letech vracím k motorkám (máme dokonce stejný věk ) a tato Honda je jako jeden z kandidátů. Buďto tato Honda, nebo jetá Yamaha WR250X. Takže se budu těšit na další postřehy k motorce a přeji hodně šťastných kilometrů.

salieri210 napsal 06.08.12 v 11:35

dík

NOB napsal 06.08.12 v 11:27

Taky nechci moralizovat, je to každého věc na co se cejtí, v čem jezdí a jak jezdí...Já se mám rád, s moto začínám...a nebudu se stydět ani za nějaké ochran.vyztužené kratasy a chrániče na kolena třebas...Tak se drž chlape, at se z toho tvůj kamarád dostane brzy, at je zdráv.

salieri210 napsal 06.08.12 v 10:14

pro Nob
Nebudu tady moralizovat,přemlovat někoho at si koupí kvalitní přilbu,chraniče,i když jezdit na GSX-R 750 jen tak je asi pěkný úlet.Sám jezdím jen do práce cca 6km používám přilbu Marušin bundu s chraniči,rukavice A-Pro chci si ještě koupt boty a kalhoty.Za mlada se mi podařilo položit Afriku a vím jak to bolí.Nikdo by to neměl podceňovat,i na kole bez přilby se může stát škaredý úraz.Zrovna dnes...čekám na ICQ jak dopadne operace kamaráda ,jel v sobotu na kole po cyklostesce a navalil doň borec na neosvětlénem kole,řekneš si prkotina,ale kamoš neměl přilbu,leží v brněnské nemocnici má proraženou lebku a čeká na operaci.Člověka až zamrazí jak rychle se ti může změnit život,ale opravdu nechci moralizovat,každý má svůj rozum a tí nejchytřejší mají pomníčky u silnice.

NOB napsal 05.08.12 v 17:34

A ještě jeden dotaz na tebe, čistě ze zajímavosti.. Zvolil si něco navíc co se týče oblečení na tuhle moto, nebo prostě jen helma a rukavice...Včera jsem vedl debatu s kamarádem co dělá v Suzuki a překvapil mě, když mě řekl, jak moc lidi tohle podcenují ...na GSX-R 750 jsou si schopni pořídit kolikrát jen textil, bez páteřáku a fakt tak jezděj...a naopak na nějaké malé moto jednodílnou kombinézu apod... Je zvláštní, jak k tomu každý přistupuje jinak, proto mě zajímá i tvůj názor třebas

NOB napsal 05.08.12 v 17:21

Taky po ní pokukuju delší dobu, už jsem se byl na ní i mrknout v Hondě-Dobřichovice, vypadá moc pěkně, takovej nezničitelnej jednoduchej nenáročnej stroj,prostě stará škola...Taky jsem trošku nepochopil to nenadálé zvýšení MOC ceny, ale je pravda, že venku např.Německo, nebo Itálie.. stojí okolo 4500tis.euro. Celkově se jedná konečně o docela normál cenu a o velmi všestranou motorku. Super volba Určitě napiš dojmy další...PS Viděl jsem video, kde s tím někdo uhání dokonce snad i stošedesátkou v hodině, je to realné nebo ne chlape...Já měl původně za to , že to tak ve 110-120km v hodině bude končit, takže to je taky příjemný... když náhodou potřebuješ někam dál po dálnici třebas.

roman24svk
roman24svk napsal 31.07.12 v 13:04

parádna motorečka ak bude čas, prihoť nejaké to info, všetkých nás potešíš

salieri210 napsal 27.07.12 v 10:28

Zdravím,dík všem za kladné ohlasy,něco málo pro prackarr v malé recenzi.

prackarr
prackarr napsal 26.07.12 v 22:46

Mohu na tebe pár otázek? Kde jsi ji kupoval? A jak jsi spokojenej? Vážně uvažuju o ní pro dceru a pro sebe na popojíždění. Dík za odpověď.

VanDam
VanDam napsal 26.07.12 v 19:30

Pěkná jsem zvědavej na nějákou tu recenzi

tomasson.tr
tomasson.tr napsal 26.07.12 v 14:05

Tak první kousek na motorkářích . Koukal jsem po ní v Denaru a vypadá perfektně . Podle mě je to za tu cenu perfekní kup. Přeji hodně pohodových kilometrů strávených v sedle ... btw. 10. bodů ...