Suzuki TL 1000S (1997)

deimos
deimos napsal 12.04.09 v 15:32

Picasso
Picasso napsal 01.03.08 v 08:34

Můj bývalý sen, nakonec jsem koupil SV 1000S, protože jsem chtěl novou a pak stále pokukioval po TLR... Jinak Václavov - Štáhle jezdím hodně, škoda, že to není delší.

DRIVERX_CIPIS napsal 26.12.07 v 11:02

jo jo jizdu bych urcite dalale nejdriv musim vykutit nove moto ale nevim jake.kazde dokaze nabidnout neco jineho.zdar at ti to jezdi.

mr_toshi napsal 08.12.07 v 16:52

No myslim ze by nebylo na skodu , pres Bruntal jezdim casto smer jeseniky, takze az to bude lepit, muzem se domluvit. Mam dva Ostravske kamose s TeLetem, tak bychom je mohli pribrat. Zatim cusec

DRIVERX_CIPIS napsal 26.11.07 v 19:40

to-mr.Toshi- tak si toho vaz ze mas na TL najeto 51tis.bez zavady.to me se to nepovedlo jinak at ti to jezdi a treba nekdy muzem dat jizdu.zdar a hlavne bez nehod

mr_toshi napsal 25.11.07 v 12:36

nějak mi tam vypadlo, že motor jak hodinky....

mr_toshi napsal 25.11.07 v 12:33

Na TeLeti mám 51tis km a motor a jediná vada co sem řešil byla vyměna tešnění pod víkem zadního válce. Chcal tam olej, pač bývalemu majiteli těsnění prasklo a nacpal tam silikon. Jsou lidi co maj na TL 75tis a slape jim krasne. Spíš si špatně narazil na byvaleho majitele. Co to mám teď rozebrané, tak vidím, že bych ho při koupi moto o 10tis stáhnul. Naštěstí motor a rám OK. Tak hodně km v 2008 bez nehod

Hrsan
Hrsan napsal 21.11.07 v 20:06

Zdarec!Díky za pochvalu!No koukám další nový přírůstek v BR Doufám že to spolu příští sezonu pořádně protáhnem!! Myslím že až tak dramatické s těmi poruchami to zas nebude.Hodně taky záleží na tom,co s tím dělali ti před tebou.Každá motorka má něco!

mates.tl
mates.tl napsal 13.11.07 v 19:12

Čau jeto blbosti cosi kdesi četl.pěkna blbost,moje byla nedavno v servisu a ptal sem se nato zadirani,co oni nato ,jeto hovadina .A když uš tak ten komuseto stalo,vytačel motor zastudena,a nedbal nad dolivani oleje či vyměnu. Jeto mazec že člověk nevidi při koupi do motoru.Divase jenom jestli to nechčije někde. Tak zatim a at se daři....... KDO MAŽE TEN JEDE.......

DRIVERX_CIPIS napsal 16.10.07 v 22:57

Ja jsem jen cetl test a vim svoje ale lidi prece se tady nebudem hadatat vam to jezdi a bez nehod zijeme jen jednou!!!kdyztak ten test muzu okopirovat a poslat ok.at to lítá!!!SV1000 uz bylo v pohode!

napsal 13.10.07 v 22:24

Nechapu co pises o motoru TL1000 Ja jsem daval dohromady TL kamosovi ktery pracuje v zahranici po havarce ale o motoru musim rict jen super!!!!!!!!!!! Najeto 45000 a oleje ani kapku na 1000km a o zadirani na klice slisim po prve!!!! Jestli to nebude v byvalem majiteli nebo v tobe!!!!! Taky znam par radoby motorkaru kteri turujou masiny za studena!!!! vytaceji do cerveneho porad!!! a olej ze je nejaka kontrolka a interval vymeny jim nic nerika!!! Nehan TL1000 je to jedna z krasek suzuki skoda ze ji delali tak kratce asi predbehla dobu! SV1000 je super ale uz je to o necem jinem.

smazany9129
smazany9129 napsal 09.10.07 v 20:26

pěkný kraviny meleš o TL!!!Dyžtak nalej olej

napsal 04.10.07 v 21:55

Čau co pišeš za kraviny že šecky ,mam hodně kamošu s tl kama a nikdo nema sebemenši problem s motkou ,to žeseti podařilo kupit šrot od nakeho kutila co doma nakolene šložil motor a sku----ho jen aby setoho zbavil tak si nasrany.a eště neco zakladni věc kdo nemaže ten nejede ZDAR.

smazany32977
smazany32977 napsal 01.10.07 v 23:15

za touhle motorkou,,teda né za touhle,ale podobnou,,sem jednou jel unás po trutnovsk¨ém namněstí,amyslel sem že ohluchnu,,, htozně mi příde že toje takový větší svo 1000 jeto moc bomberská motorka,co asik trhá pracky. tak at to lítá.hodně km bez nehod

Dejv
Dejv napsal 01.10.07 v 21:49

pěkná

napsal 30.09.07 v 21:33

Prodám!! Kentoya zoom50 4t race, r.2006, super jízdní vlastnosti, bez problémů, najeto 4500km, nový olej Castrol Magnetic, nová svíčka, seštelovaný karburátor a volnoběh to drží super i za studena, pneu 95%, cena 17000Kč možná dohoda, foto pošlu, veškeré jiné informace na <br />
e-mail (MichalBraun@seznam.cz)

Ninjista
Ninjista napsal 30.09.07 v 21:16

Ať šlape

smazany29460
smazany29460 napsal 30.09.07 v 21:04

je krasna tak si ji uzij a hodne km bez nehod