Cagiva Raptor 1000 (2000)

Vlastník Špageťák
Vloženo 18.2.2003
Aktualizováno 24.5.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

Kaabo
Kaabo napsal 01.04.11 v 11:28

Škoda ho...ale hlavně, že cestuješ dál

Daksi
Daksi napsal 02.03.10 v 22:10

Je ho VELKÁ škoda

Špageťák napsal 16.02.09 v 10:30

No vypadá to na úplně jinou dimenzi.KTM LC8 Adventure nebo BMW R1200GS..

sannysrx
sannysrx napsal 26.11.08 v 10:25

To jsem zvědav co Raptíka vystřídá v garáži ale to asi ty taky

Peters
Peters napsal 19.11.08 v 20:05

Škoda ho, byl to pěknej kousek. Tak snad ses dal do kupy aspoň ty..

Marex
Marex napsal 10.07.08 v 00:31

Rozhodně krásnej stroj!!! Hodnocení vypovídá o všem.

Mischel
Mischel napsal 09.07.08 v 08:35

Nádhernej . Chci se jen poptat: myslíš, že i 650 by si zasloužila tlumič řízení?

napsal 29.08.07 v 12:12

Jo a ještě k těm řečem o "imitaci monsteru": Ono je to jednoduchý-stejný designer se nezapře, ale když kopie předčí originál, to jsou pak věci!

napsal 16.08.07 v 23:17

Né!!!!Modrou nééééé!!!To bys zprznil!A bílý kola jsou jako chrom na choperu- majitelé monsterů by mohli vyprávět. Leštit, nebo jezdit?! Jezdit!!!!<br />
Takže lesklá černá s bílou linkou....já ti ho budu závidět ještě o trochu víc.<br />
PS: Jak zvykl? Na tankslapper se dá zvyknout? Asi nebudeš zrovna měkej .

Špageťák napsal 13.07.07 v 08:28

Laďáky jsou Scorpiony z titanu.Krásnej zvuk i s vložkama.Jezdim samozřejmě bez nich.Kromě návštěvy našich jižních sousedů.Tlumič řízení jsem tam ještě žádnej nedal.Nějak jsem si už zvykl.Jinak ještě nejspíš nechám dolakovat kola.Rozmýšlím jestli lesklou černou s bílou linkou nebo modrý s bílou.Bílý kola nechci,to už by tam ty běloby bylo moc.Co myslíš ty (Marex)?

napsal 21.06.07 v 23:18

No já fakt nemůžu... <br />
Co jsi tam dal za laďáčky a tlumič řízení je jakej?<br />

napsal 25.05.07 v 21:38

No tak já souhlasím s Tomym, je to kopie, ale je hezčí než originál! <br />
Ta bílá barva je neskutečně skvělá,nádherná, krásná, dokonalá, uchvacující, fantastická a prostě z ní nemám slov! <br />
A elegantní a decentní a bezvadná...

Špageťák napsal 07.02.06 v 11:11

Díky kluci.Určitě to zkusim.Taky už se nemůžete dočkat jara?

Frankie
Frankie napsal 25.01.06 v 14:04

presne tak, dej tam mekci (sintrovany) desky a uvidis rozdil ! Ja to na svym Raptorkovi udelal a nestacil se divit dal jsem tam EBC smes HH, ale v podstate jakoukoliv sintr. smesi to zlepsis, at uz bude od Lucase, EBC, SBS atd.

napsal 24.01.06 v 12:13

Brzdovka nic moc neřeší, problém je v destičkách. Origo jsou moc tvrdý, hodně vydrží, ale moc nebrzdí. Mohu doporučit LUCAS - sinterovaná směs. O 50% lepší účinek, cena cca 1300,- za komplet předek.<br />
<br />
Honza

napsal 19.05.05 v 15:46

Promin, ale ten nenapodobitelny vzhled je kopie Ducati Monster, jen na nej nacpali plasty. Je to fakt hezka motorka, ale imitace. Chybi ji charizma Ducati. Tak trochu mi to pripada, ze se panove od Cagivy chlubi cizim perim. Tim nechci raptora hanit, ale nejde o nem mluvit jako o nenapodobitelnem, kdyz on sam je napodobenina. Nezlob se a uzij si na nem, TL motor je super.

napsal 27.10.04 v 11:22

Když vidim tveho V-raptora, tak me trapi bleda zavist, opravdu, tohle nejkrasnější mašina, jaká se vůbec dělá!Jo, je pravda, že je opravdu tak nepraktická a nepohodlnná, jak se tvrdí v testech? dík