Kawasaki ER 6N (2007)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

Maretka
Maretka napsal 26.05.09 v 22:36

Krásná kawa . Tak hlavně hodně štěstí na cestách .

jkidrock
jkidrock napsal 07.04.09 v 13:49

Čau draku,ani jsi se od neděle neozval tak snad jsi dojel v poho???
Jarda a Choseno

bandit-ka
bandit-ka napsal 17.03.09 v 11:51

Pěkná motka..ještě aby ne, mám ji taky. Koupila jsem ji před nedávnem, takže na tom jsme asi podobně...tak ať nám slouží

Devil999
Devil999 napsal 16.04.08 v 21:37

chlape mel jsi stesti ze dopadla takhle :) a to ze policajti nas prehlizi to je normalni my se jim ale za to odvdecujeme jinak :) kdyz tak jukni ja mel taky nehodu a kdyby jsi neco chtel tak pisni :) a prosim kolik ma maximalku psanou ??:) premylsim ze bych casem taky si ji kupil preci jens e mi libi :) tak at brzo jezdi:)

Gash
Gash napsal 11.04.08 v 07:53

To je mi lito chlape, ja si jdu pro ni dneska, zavrenou, a provoz na kaldne duverne znam, to je normalni, ze nas prehlizej, a pak se divi, ze vsechny predjizdime, kdyz oni nas přejížděj. tak az to das do kupy, muzeme se projet, ale asi to nebude hned co?

Lim
Lim napsal 07.04.08 v 02:05

Hele, hlavu vzhůru. Můžou se stát horší věci. Zdraví snad slouží, máš co jíst, kde bydlet... Je to na pytel, to jo. Člověk na to každou chvílí myslí. Měl krásnou mašinu a teď je z toho pobořená odřenina. Řešit díly, peníze, opravy...navíc aby to vypadalo pěkně. Splněný sen je fuč, radost vystřídala zlost, vztek, lítost. Jenže jde jen o materiální škody, opravit se dá všechno, peníze se dají vydělat...jen to bohužel sežere čas. Trpělivost, zase bude do zpěvu (i mašině) .

Bu_back
Bu_back napsal 03.04.08 v 17:48

tyjo vubec ti nezavidim... opravdu to je smula hned takhle na zacatku sezony, bohuzel nektery lidi jsou pitomy a hlavne s tema dodavkama delaj v praze picoviny, ja jezdim jen po praze a taky uz nekolikrat jsem jen kroutil hlavou co to tam vyvadi a se sevrenyma pulkama jsem dobrzdoval... tak ti snad jen popreju hodne stesti do dalsich kilometru a at se brzo masina uzdravi...

Ghoust
Ghoust napsal 29.03.08 v 10:57

no mne jedmnou udelal curak misku pred motku a ja ve snaze udrzet bike pod sebou sem si urval zrcatko. benga to odlozili. tak sem si toho blbecka nasel a pohral sem si s jeho passsatem.

N4M
N4M napsal 29.03.08 v 10:46

Ta cena 80 tisíc - to byl odhad na místě. Už z fota vidíš, že kyvka je v prdeli, zadní třmen urvanej, kotouč asi ohnutej, nádrž pomačkaná... No a jen nová kyvka + nádrž = 25000,- Kdyby se to dělalo z jeho povinného ručení, tak by to vzali z gruntu poctivě všechno, ale kdybych to měl platit já, tak prej cca 40000,- jelikož by se použily některé neorigo díly. Je mi z toho. :

Majkl-ER6
Majkl-ER6 napsal 29.03.08 v 01:18

No doprdele to nasere
Au au takova skoda, kdyz byla nová.. A ten přístup policie, no na blití, děs
Ta cena opravy - za díly to snad neni mozny tohle, to je snad uz lepsi koupit za 80-100 jetou Er6 z italie a ty věci přehodit poskozeny a zbytek pak prodat. Kolik by to jako stalo kdybys poskodil jeste vidle, motor, budiky? tak 250litru ne? to je des ty ceny, nechapu.

WhiteHarry
WhiteHarry napsal 26.03.08 v 22:46

pěkná mašinka, určitě parádně ovladatelná a špatně to asi taky nejede

anda
anda napsal 26.03.08 v 21:04

Pěkná mašina
Ať slouží

650ccm
650ccm napsal 26.03.08 v 12:25

Správná volba
A s tím zajížděním to tak horký není. lol
Budeš kupovat nějaký nosiš? Jestli jo - dej tip.

ScooterBil
ScooterBil napsal 26.03.08 v 08:44