Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník DevilZXR
Vloženo 21.3.2008
Aktualizováno 23.9.2008

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Bludevil
Bludevil napsal 01.07.10 v 12:07

S tvojí zkušeností s mašinou souhlasím, na šestku to jede jak píchlá svině! A je pravda, že tlumič řízení se pro rychlejší jízdu stává nutností, má hodně agresivní geometrii, tak ráda mlátí řidítkama. Stejně tak ukrutně ráda chodí na záda. Proste super mašina

Efka
Efka napsal 30.09.08 v 07:57

Hej kocur, doufám že nestihneš desku rozmlátit dřív než se spolu projedem, tak ofafrně..! A doufám že ty doufáš v to samé u mě... Těším se na jaro!

MaRRos
MaRRos napsal 27.03.08 v 13:31

mnohem vhodnější? tak určitě si na ní normální člověk asi dovolí víc. z desítky je třeba mít krapítko větší respekt. jinak osobně se už těším na tvou recenzi desítky na okruhu. tak hodně štestí a hlavně opatrně

DevilZXR
DevilZXR napsal 27.03.08 v 09:51

Díkes za komentáře borci Njn, taky jsem byl nesmiřitelný fanda tálošů, ale tahle Kawa mě fakt dostala, nekecám Jasné, na okruhu se setká rozmanitá sorta lidí a dovedu si představit, že se starym ZXR "92" tam sprášim mnohem novější mašiny lol Desinku jsem ještě na okruhu neprubnul, ale už se na to těšim, jen se bojim, že zjistim, že šestka byla mnohem vhodnější, ale snad ne ! lol lol lol Pak ji sem hodim a napíšu, jaká je.

Ninjista
Ninjista napsal 26.03.08 v 10:52

MaRRos
MaRRos napsal 26.03.08 v 09:18

ty jo,tak ninja pěkná,ale že by nejlepší? : lepší než klasika 916? nebo litrovej dvouvál od aprilky? hmm jsem zarytej fanda italskej motorek(i aut)takže to beru s rezervou a co se týká okruhu tak si myslím že to spráskáš i na starý vráně někoho kdo neumí,je to v rukách. a co desítka,protáhl jsi jí na okruhu taky?

Peters
Peters napsal 25.03.08 v 23:24

parádní stroj na tomhle ročníku bych se taky rád svez