Suzuki GSX-S750 (2022)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 17.07.23 v 06:04

Jo jo. Já to znám zase kolem Banffu, Canmore, Yoho a tak. Hezký kousek světa.

Vasko969
Vasko969 napsal 15.07.23 v 13:59 10b.

Veľmi dobrá voľba !!! Užívaj si 4 hrnkovy koncert. Gratulujem !!!

Yamasaki
Yamasaki napsal 15.07.23 v 04:35

Tryznitel: Tak na dálnicích je 110km/ a lidi jedou buď ten limit nebo těch +10. Já jezdím na dálnici autem +10-15, na "okreskách +10-20km/h. Jinak 150km/h se nejezdí nikde, to jezdím jen já :D, ani motorkáře moc nevidím tomu nakládat. A jezdím kolem Jasperu naštěstí tu moc policajti, kromě pár provařených míst na sedmdesátce neměří.

Jard60: Ano jezdí se tady hlavně na chopperech a dost tu jezdí i cestovní endura, nad kterým jsem taky dost přemýšlel kvůli tomu že tu jsou stovky a stovky km nezpěvněných cest, ale nakonec vyhrála zábava na asfaltu. A máš pravdu, zatáčky tu moc nejsou. Já mám štěstí, že žiju v horách, tak je tu pár, ale orpavdu jen pár pěkných zakroucených cest. Mě motorka docela sedla, ale zase nemám s čím srovnávat... Jinak děkuji a i tobě mnoho šťastných km.

TryznitelDemonu
TryznitelDemonu napsal 14.07.23 v 13:16 10b.

Jen se ptám, kde se v Altě jezdí 150km/h. Když jedu autem 110, připadám si jako úplný pirát silnic. Všichni jedou spořádaně kilo.

jard60
jard60 napsal 14.07.23 v 08:38 9b.

Myslel jsem, že v Americe a Kanadě se jezdí na Harleyích, protože tam nejsou moc zatáčky. Vyvedl jsi mě z omylu. Měl jsem jí přesně v této barevné kombinaci 1 sezonu, nesedla mi ergonomií a podvozkem, jinak je to kvalitní a i výkonná mašinka. Přeju hodně majlí kolama dolu. Ahoj.