Honda XL750 Transalp (2023)

Vlastník BubákZL
Vloženo 23.5.2023
Aktualizováno 23.5.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

BubákZL
BubákZL napsal 15.06.23 v 15:01

Děkuji všem za kladné ohlasy či přání Mohu stále oznámit, že nelituji ani jedné koruny vložené do tohoto motocyklu. Na vylepšení moto se čeká, jelikož stále není mnoho originálních dílů v oběhu. Již jsem odzkoušel mnoho motorek tohoto typu, ale tento mi učaroval nejvíc svou všestranností. PS: jelikož je demokracie tak si píšu co chci, kdy chci a ubožáky neřeším

spike-cz
spike-cz napsal 05.06.23 v 18:57 10b.

Transalp je kromě guzzin moje srdcovka, takže přeju jen suprové zážitky a kolama dolů... a sem tam doplnění deníku a postřehů z nového stroje.
Dost dobře nechápu blbečka, kterej jen pro svoje ego loupne stroji 1bod... holt m.cz styl

Martineleven
Martineleven napsal 30.05.23 v 22:11 10b.

dobra motorka,ale odradily mne dusove gumy

Stody100
Stody100 napsal 25.05.23 v 12:38

Ohledně vysokého těžiště...ano s plnou nádrží je to znát ovšem u motorky která žere 4l na sto a na rezervu ujede 100km není problém jezdit věčně s hladovým okem..v batohu taky netaháš zbytečně těžkou svačinu co stejně nesníš ne?

ferry600
ferry600 napsal 25.05.23 v 09:10 9b.

Super, mám ji v plánu na další sezónu, přesně jaký píšeš komentář, tak byť jsem na ni seděl pouze na výstavě, přesně takové očekávání jako jsi psal o TA mám. T7 je dle mě taky super motorka, ale už jen vzhledově směřuje více do terénu než na asfalt a řekl bych, že Hondě se zase povedl ideální kompromis, hlavně děkuji Hondě za ten motor a výkon, říkal jsem si, že pokud bude mít pod 60 kW tak to nebude nic pro mě ???

Tentman
Tentman napsal 24.05.23 v 15:20 8b.

Doma mám T7 a byť bych byl opatrný v porovnávání s TA750, tak se to nabízí. Na TA750 jsem jezdil a ve srovnání s T7 je zmínka o vysokém těžiště zcela na místě. A s ohledem na dost specifickou úpravu koncepce nádrží u World Raid si troufám tvrdit, že borci v Yamaze moc dobře ví, že to těžiště není úplně povedené. Pocitově mi ta 200kg motorka nepřijde o moc lehčí, než třeba AfricaTwin 1100, která má přes 230kg. CP2 je skvělý motor, ale co se povedlo s motorem na TA750 je fakt pecka. Nicméně kdo chce více jezdit terén, tak T7 je skvělá volba, kdo chce trochu míň terén a převážně cestu, TA750 je se svou cenovkou zcela bezkonkurenční. S ohledem na to, že kdo chce fakt hodně do terénu, tak stejně nebude volit asi ani jednu ze zmíněných, řekl bych, že tvrzení, že TA750 bude kladivem na T7, není až tak mimo. Ale vzhledově jsem trochu víc na straně T7

l333v
l333v napsal 24.05.23 v 07:24 8b.

Chapu ze jsi nadseny z nove motorky a mas z ni radost, preju ti to a at transalp slouzi Ale urcite bych ho nevyzdvihoval nad vyse uvedene stroje, asi jsi ani na jedne nejezdil a nemas paru za me v teto cenne je top tenere a to neni tim ze ji vlastnim ale za tu cenu proste funguje a v ty dobe ani transalp neexistoval

Milan1963
Milan1963 napsal 23.05.23 v 15:53 10b.

pali3x
pali3x napsal 23.05.23 v 15:46 10b.

Akurát minule som premýšľal, akú novú motorky BY som si vybral (akože novú neidem kupovať)
A skončil som pri Transalpe. Je to celkom sympatická motorka

callowsick
callowsick napsal 23.05.23 v 15:46 10b.

tak ať ti to dlouho a dobře jezdí

Karlos31
Karlos31 napsal 23.05.23 v 14:03

No objektivita z toho popisu jen čiší

Stody100
Stody100 napsal 23.05.23 v 13:31 5b.

Motorka je to skvělá o tom žádná ale úplně bych to nesrovnával s tenere nebo tuaregem které si transalpa mimo asfalt namažou na chleba.. sorry jako (jezdil jsem na všech)

JardaBar
JardaBar napsal 23.05.23 v 12:59 1b.

Motorka koupena od: BubákZL
Autor příspěvku: BubákZL

dragsterrr
dragsterrr napsal 23.05.23 v 10:38 10b.

tiez som nad nou premyslal, ale nez isla do predaja, tak som vzal jazdenu gs850

GS850, TUAREG, TENERKA, na tychto si jazdil, nez si kupil transalpa?