Aprilia Shiver 900 (2019)

Vlastník FrCzech
Vloženo 31.10.2022
Aktualizováno 31.10.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

jardusking
jardusking napsal 01.11.22 v 21:15 10b.

Tak vítej v klubu!
Shiver je prostě univerzál... umí cestova, umí sportovat a umí i kochačku.
Oproti 750 vychytanej a 15 zubej pastorek mu fakt pasuje (stejný jako na Dorsu, origo je 16z).
Jinak popojížďky v horku rád nemá, protože začne topit do kulí, ale že by se něco pálilo, ten pocit nemám. S krytem chladiče se rozhodně nezhorší chlazení, takže určitě doporučuju a já mám padágy od R&G a jsem spokojen. Origo jsou šroubovány do spoje trubkového rámu a hliníkových panelů a to mi jaksi nevoní. Co mám já mají tyč zkrz celý motor z jedné strany do druhé, takže to považuju za velmi robustní řešení.
Jo a jinak má to stejnou 15L nádrž jako 750, takže něco o menší nádrži není pravda...
MIA funguje parádně, takže klidně taky doporučuju.
Jinak myslím, že tenhle bajk tě přežije, tak užívej a dobrej kauf

FrCzech
FrCzech napsal 01.11.22 v 20:46

Padky se mi líbí i Rutany červené (jestli se nepletu), dokonce je tady někdo na Shivě má. Dá se jet i neshrbený, ale už to dost kope i přes to "giga" plexi co je spíš na vzhled než na funkčnost, ale zatím spokojenost, stihnul jsem jen 1000km za měsíc páč jsem občas povolán trávit čas s novorozeným doma a teď už je zazimováno, takže je akorát tak čas na vymyšlení plánu, co příští rok všechno půjde dodělat.

Po zkušenostech si tam určitě přidám i prodloužení blatníku, alespoň vepředu a kryt chladiče, páč jak to začne grilovat mouchy, tak mi to nevoní :)

Gahan37
Gahan37 napsal 01.11.22 v 16:08 10b.

Pěkná , co mě překvapilo oproti 750 ještě menší nádrž….padaky jsou nejhezčí GBracing….jinak se na tom dá letět lehce nahrbený i 180

Paulano
Paulano napsal 01.11.22 v 12:11 10b.

Krasavice!

Milan1963
Milan1963 napsal 31.10.22 v 22:16 10b.