Jawa 175/356 (1956)

Aktualizováno 17.8.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

jawatar
jawatar napsal 22.08.21 v 10:07 10b.

Porfektní větrání prostoru baterie

findejs1310
findejs1310 napsal 19.08.21 v 20:59 10b.

Dobrá práce chlape

cmiral
cmiral napsal 16.08.21 v 22:23

Škoda, že ta díra nebyla zacelená už před lakem . Co se týká rychlopalu tak ten v roce 1956 určitě ne, viz. stránky pana jawarmaniaka, ale je na tobě co si tam necháš . Jinak opravdu pěkná práce. A jsem na tom jako Hříbek.

juraaa
juraaa napsal 16.08.21 v 21:32

Targus> diky spokojený rozhodně jsem je to nezvyk se pro jet na takové motorce oproti dnešním mašinám

Hříbek> tak to s tím časem znám moc dobře proto mi to taky trvalo několik let, dát ji do takového stavu

cmiral> diky vůbec netuším, proč tam ta díra je :) nejspíš ji tam udělal strýc a ten už mi to bohužel neprozradí rychlopal tam byl namontovaný už co tu motorku pamatuju, tak mě ani nenapadlo, že tam má být něco jiného a držáku klaksonu už jsem si taky všiml a je daný už správně

Tiboom> děkuji

Tiboon
Tiboon napsal 16.08.21 v 17:10 10b.

krasna renovace a hezkej stroj

cmiral
cmiral napsal 16.08.21 v 16:44 10b.

Targus> ale jo, dobrá práce . Dokonce zalakovaný madlo .

Jaký význam má ta zbytečná díra v levým kastlíku? Rychlopal hoď do hajzlu, vrať krutiruk a obrať si držák klaksonu jinak bude díra v tom pěkným blatníku .

Hříbek
Hříbek napsal 16.08.21 v 07:10 10b.

Moc pěkná taky ji mám, ale zatím nenacházím čas ji udělat tak krásnou jako ji máš ty

Targus
Targus napsal 15.08.21 v 22:05 10b.

Doufám, že ti tuto repasi Cmíral a spol.dají řádně sežrat!!!

No, motorečka je tvoje a ty bys měl být spokojen s její vizáží a technickým stavem, nikoli kritikové a "kritikové".
Vypadá snad líp, než když vyjela z montážní linky, takže proč ne...
Ať ti přináší jen radost...