Yamaha DT 125 X (2006)

Aktualizováno 4.11.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

TommyPchalek
TommyPchalek napsal 01.06.21 v 12:52 10b.

Zdravím kolegu "Détéčkáře"

Z věku si nic nedělej Já na DT jezdil 18-22 let (stále mám) a motorka mi docela vyhovovala Sice to nebylo na nějaké divoké cestování (cestovní rychlost mám 75km/h než se otevře přívěra) - samozřejmě, kde je vůle je i cesta, ale ty dlouhý přejezdy jsou fakt nuda,. zatáčky jí sedí nejvíc.
Vcelku povedená dváca od Yamahy co jede fajnově když se trochu poladí ) Tak si ji dodělej dle svého, motor ať nějakou chvíli nezlobí a motorka dělá jenom radost :)

Zabra
Zabra napsal 30.05.21 v 21:54

Díky moc
Začátky na Jawě 21 pak Blata 125 Motard (4T) a teď DTčko
Zatím mám za sebou 2 - 3 sezóny, no mladej, tento rok bude 20
Ale s mojí výškou a postavou to vypadá jako by na ní jezdilo 12ti letý dítě

Splatterhouse
Splatterhouse napsal 30.05.21 v 20:55 9b.

tak hlavně opatrně, vypadá to že jsi asi mladší, tak přeju hodně zábavy s motorkou a hlavně bez nehody

Blecek6443
Blecek6443 napsal 29.05.21 v 22:45 8b.

Myslím si že dváca od Yamahy není špatná volba. Osobně bych šel spíše do 4T, než uchlastaného (ale výkonějšího) 2T.
Dovolím si i menší popíchnutí. Ředění 1:50 znamená jeden litr oleje na padesát litrů benzínu čili na 1l benzínu 20 ml oleje. Více oleje než je potřeba se může negativně projevit na výkonu a životnosti motoru.
Dále má 98 oktanový benzín MNOHEM méně aditiv než 100 oktanový. Řekl bych že 100 oktan je možná i horší než klasická 95. Na googlu se o tom dá docela najít, já už si to moc nepamatuju, ale prý je ta stovka špatná. Nechci rejpat, chci poradit

Jinak ať slouží, věřím že bude dělat radost