Yamaha DT 125 X (2005)

Vlastník Maarrttyy
Vloženo 7.12.2013
Aktualizováno 7.12.2013

tenhle rok po generalce :) Naprosta spokojenost , spolehlivá :)

První dojmy - Motorku jsme si zamiloval po prvním svežení na ní sedla mi do ruky není si u této motorky na co stěžovat mam jí přiotevřenou na nějakych cca 20 kw jediné mínus tk trochu je spotřeba ale tk 2takt je 2takt :)

Motorku bych doporučil pro - Nejvhodnější pro začateční pro 16-ti letý i starší kluky co dojížděj do školy a na tkoví to poblbnutí :)

Yamaha se mi líbíla odjakživa a tahle motorka mě opravdu praštila do očí libjej sem i motardy a proto Dt X byla jasna volba jsme s ní uplně nejvíc spokojenej ovladatelnost krasna jak pro začatečníka kterej se nan í dobřew naučí tk i pro pokročíleho jde se na ní dopře vyblbnout a nejede vubec špatně :). Motorově jede krasne nemá chybu brzdy chvalím. Jediné čemu jsme na motorce nevěřil byl oilmaster terý jsme odpojil a raději si mícham benzín s olejem sam trovnou do nadrže. Svežení je na ní krasné ale na nějaky dlouhy cestovaní to opravdu není :)
Tenhle rok jsme jí daval tak nějak dokupy rozdělal jsem jí hodil jsem ram s kyvkou do komaxitu dělal nový přepakovaní atd. koupil jsme na to polepy, led blinkry, nový zrcatka a ruzný tkoví hovadinky který motorce slušej :) chtěl bych ještě laďak ale tak snad časem :)

Taky jsme se snažil o něco jako leštit kartery no není to uplně podle mích představ ale tak aspoň pokus :)

Maarrttyy
Maarrttyy napsal 10.12.13 v 20:58

Dík hoši jo jo to je :P ;)

chart.xxx
chart.xxx napsal 10.12.13 v 18:31

moc pěkná,je videt že je to tvůj mazlík

Gnomcky
Gnomcky napsal 10.12.13 v 16:55

Krása :) taky bych si takhle chtěl hodit DTčko do gala :)

Maarrttyy
Maarrttyy napsal 10.12.13 v 15:11

Díky moc :) hele polepy mam z Rm design :) ;) http://shop.racing-...p=p_2&sName=Uvod

wrenchman
wrenchman napsal 10.12.13 v 15:08

Moc velkej mazec kde si kupoval ty polepy ? Nemaj chybu