Jawa 50/21 Pionýr (1976)

Nalezeno 9 záznamů

rascal33
rascal33 napsal 11.04.22 v 23:21

Targus:
Čau! Ta nálepka není moje dílo, s tou jsem to už koupil a plechy jsem zatím nedělal, prozatím se zaměřuju na takové ty funkční věci, ať to drží pohromadě, jede a svítí :c) zase z toho nepotřebuju dělat nějakou leštěnku...:c)

Svíčku jsem vyměnil jako první věc a stav nezměněn, neřeknu co to je zač, ale kupoval jsem ji v Domě motocyklů, přímo do Fichtla, tak snad mi neprodali nic zlého.. Můžu ji zkusit prohlédnout, přece jen už tam je skoro rok...

Když jsem ho koupil, bylo to chcípání ještě horší, ale následně jsem zjistil, že byla nastavená nejbohatší směs. Dal jsem tu zarážku do prostřední polohy a zlepšilo se to, ale pořád by to ještě není ono... hrozí nějaké zásadní nebezpečí, kdybych zkusil dát tu nejchudší směs? Mažu tak 1:40 Repsol Moto Town 2T

Za studena chytá na první šlápnutí...

callowsick
callowsick napsal 11.04.22 v 18:59 10b.

Moc hezký fotky i Fík je fešák

Targus
Targus napsal 11.04.22 v 14:36 10b.

Nejdřív povinný plivanec na tvé dílo - zlatý nápis Jawa 21 se na tento typ už nedával. Byla tam jen vychrstnutá bílá nebo černá barva přes papírovou šablonu do něčeho podobného:
=JAWA=
Akorát myslím, že ty vodorovné čárky byly tři nad sebou.

Pokud ti to chcípá zahřáté na volnoběh, ze všeho nejdřív bych vykopl svíčku a dal jinou. Je to nejméně práce a peněz.
Tohoto ďábla jsem měl taky a jezdil jsem v něm na ekvivalent dnešních Brisků
N15YC

Teď mi tu všichni vynadají, že něco takového NESMÍ do žádného dvoutaktu na světě, páč ti to do tří vteřin propálí píst.

Písty to propaluje, když je chudá směs, což u fichtla asi moc nehrozí, pokud se ti neucpává karbec.

Tak hodně šťastných km po Ostravě, chlape!

Kete
Kete napsal 29.05.21 v 07:52 9b.

Pěkný Fichtl . Mám ho taky , ale musím ho dát do cajku

Jenisatko
Jenisatko napsal 02.05.21 v 21:24 10b.

Pěkný stroj,. Taky jsem se kdysi na něm najezdil. Ať slouží!

Čadil
Čadil napsal 29.04.21 v 15:18 10b.

biosák
biosák napsal 28.04.21 v 18:28 10b.

Motorka mého mládí

Dolin
Dolin napsal 28.04.21 v 10:10 10b.

Paráda!

Milan1963
Milan1963 napsal 28.04.21 v 02:38 10b.

Nikdy není pozdě začít. I na pionýru. Jezdím na něm 40 let a pořád dobré. At' Ti dělá radost.