BMW R 1200 GS (2015)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 3 záznamů

Beny66
Beny66 napsal 15.06.20 v 22:29

Ahoj a díky, kombinaci hliník a plast jsem zvolil jen proto, ze 90% jezdím jen s topcase a při montáži bočních kufru nechci řešit lešení líbí se mi ta jednoduchost montáže a originál plastový topcase je jen na jednu helmu a ani se mi nelíbí. Plexi ve vyšší poloze je super parkrat jsem se přistihl ze mám otevřené plexi na helmě a přitom letim 150... jediné minus je asi puig vyztuha která má jakoby kluzáky aby se dalo plexi posouvat nahoru a dolu narozdíl od ostatních se tedy nemusí při změně výšky nic povolovat. což jsem viděl jako hlavní výhodu, bohužel to má za následek ze v terénu se stále docela dost klepe a jen upozorním ze příště bych asi zvolil méně kouřové pokud svítí slunce do zad v plexi se odráží víčko nádrže pokud té ještě něco zajímá klidně napiš PM

Frenkie65
Frenkie65 napsal 15.06.20 v 21:37 9b.

Ahoj kolego.Moto Tě uchvátí a vše bude fajn a užiješ si ji...Nezlob se mé odpovědi.Zde všichni chválí jak dobře jsi udělal...Udělal jsi dobře,to jo...Jen mi ta kombinace plechu na Topcase a plastu v kufrech nesedí.A prosím o info,jak funguje to strašně vysoké plexi...Mám Marathon s výztuhou na GSA LC,měřím 190 a jde to.Nic se netřepe i při limitních rychlostech...Beru tento můj příspěvěk i jako něco více zjistit.Fera

jardakovarik
jardakovarik napsal 07.04.20 v 20:53 10b.

Tak ať slouží. Pěkná výbava!!!