Gilera Runner 50 (2006)

PAJA-CBR napsal 22.08.09 v 16:54

moc pěknej 10 bodů

sajmonz
sajmonz napsal 20.07.09 v 08:24

myslím že lepší bude se do této diskuze moc nepřidávat...jen chcu říct že nějaký výjeb si bude stejně mlet své, že skůtr není motorka a nikdo ho nepřesvěčíte že je...takže to shrnu tak, že v této diskuzi nemá cenu pokračovat...

Kubis
Kubis napsal 23.06.09 v 21:23

prostě jsou motorkáři a motorkáři, ti kteří jsou úplně normální a ti kteříjsou namachrovania duležití, nechci na nikoho tady narážet nebo někoho urazit, ale taky znám takové, jeden má varadero a druhý yuki rs, ten s tím varaderem je úplně normální ale když mě viděl a ješzě neznal tak žek aaaa skutráři... , ale jak si sjel a zjistil že by to to jeho varadero 125 schovalo do malíčku tak už tak nemluvil, když se mu objevilo na tach. 100km/h a jela by víc...tak co ...neřek nic...vůbec nic...!!! a někteří říkají že neumíme řadit, tata má honda vfe 800 a normálně na ní jezdím( když mi ji půjčí ), a nejedu jen na jedničku to fakt ne...nevím proč Vám některým scoota tak vadí...

DEPECH
DEPECH napsal 18.05.07 v 20:30

kolik te stalo odblokovani omezovace

napsal 25.03.07 v 23:53

Číslo ICQ: 473-886-444<br />
Jméno: Kubicka Pavel<br />
Přezdívka: Kubánec<br />
Mobilní +420 605344552<br />
Pohlaví: Muž<br />
O mně: motorky motorky motorky a Auta pak dále každej tejden do hospody na diskárnu a sehnat nějakou tu holku(-:<br />
<br />
<br />
Prej se vyznáš v motorkách,jo? a v autech,jo? a chodís do hospody a na diskotéku,jo? a kolik ti je, bbce,deset? Nebo devet?<br />
Bejt tebou tak bych se stydel dát si sem na tenhle web skutra!<br />

napsal 25.03.07 v 23:48

Neser se do mí bejvalý Jawy Union Dandy Minarelli! Nebo te nakopu do prdele!<br />
Jezdiš na nákym zkurveným mopedu nebo co to je za prdítko a vytahuješ se jak kdybys mel kdo ví co!! Ty kreténe bbej! Ani to neznás a kritizujes to! Se vsadím, že na tom tvým blbým skůtru jezdis jen proto, že neumiš řadit! Tak se do me neser a hled si svýho! Frajere namachrovanej!

Alan napsal 10.01.07 v 21:49

nemá cenu se snim bavim.mohli by se rozlišovat motorkáři na normální a nenormální!

freerider46 napsal 03.01.07 v 15:04

Stejně žádný nemá akorát dělá machry

sails napsal 29.12.06 v 16:44

on nerozumi aspon kdyby se umel prihlasit aby sme videli to jeho 13kilo

ktmka
ktmka napsal 28.12.06 v 19:04

kuledebetone ty Idiote neser se sem když krityzuješ scootery já mam doma 2 motorky a scootra a ten skutr je lepší na ježdění do školy než motorka která žere 3x víc takže se neser a nemachruj že máš nějakou japonskou 1300 .Skutrař je taky motorkář jo sou nějaký který to maj jako jentak ježdění po městě (důchodci atd) ale já taky jezdim na skutru na vejlety takže jestli jedu zrovna na motorce nebo skutru je jedno prostě má TO MOTOR -SEM MOTORKÁŘ rozumíš

smazany36569
smazany36569 napsal 28.12.06 v 18:53

já mam skůtra,motorky mam doma taky tak proč by ten co zrovna jede na skůtru nemohl bejt motorkář???

Alan napsal 27.12.06 v 18:06

jojo scooty se musej bránit

freerider46 napsal 22.12.06 v 19:58

iSlave čuz ty se taky do toho přidáš

Alan napsal 22.12.06 v 13:39

nechápu proč to tak rozlišujete.Dyt scoot má taky 2 kola a motor.Dyt i nová FJR 1300 má poloautomatickou převodovku!!je jen otázkou času kdy budou mít velký motky automatickou převodovku!!!a pak nebudete uznávat scooty jen kvůly konstrukci??

napsal 21.12.06 v 17:27

To kuledebeton:máš docela pravdu,ale tohle je věčná rozepře,kterou skůtráci nikdy nerozchodí, To sails a freerider:Jste mladí a neklidní

freerider46 napsal 21.12.06 v 12:53

sails napsal 20.12.06 v 17:52

tak by me zajimalo proc teda neexistuje skutristi.cz!!!!!! nechces nam to teda udelat kdyz se ti to tak nelibi?

freerider46 napsal 19.12.06 v 17:44

Ty to celou dobu nechápeš. Tak mi teda vysvětli proč na tady maj sekci scootery????

napsal 18.12.06 v 10:09

Tím jsem dal jasně najevo jak se věci mají.Tenhle portál se jmenuje motorkari.cz a ne skutristi.cz.Ty to stejně nepochopíš.

freerider46 napsal 17.12.06 v 12:37

kuledebeton: Měníš svý názory. Nazačátku jsi psal že sem scootry nepatřej a teďka píšeš, že ten kdo má motorku je motorkář a ten kdo má skůtra je skůtrista. Ty si napal

napsal 16.12.06 v 10:16

Sailsi:ty asi fakt neumíš číst! Já jsem nikdy neporovnával skůtra a motorku co se týká vlastností a výkonu.To ani nejde.Jo a na pár skůtrech jsem už jel-jsou to přibližovadla a někdy se na nich dá i docela slušně vyblbnout.Už jsi někdy zažil,že by projížděl skůtr a někdo by řekl,že je to &quot;pěkná&quot; motorka? Byť design mají skůtry pěkný.Sečteno,podtrženo-když někdo jede na skůtru,tak je skůtrista.Když jedeš na motce,tak jsi motorkář.Stačí ti to takhle,nebo tomu stále nerozumíš? A to je to o čem tady celou dobu píšu.

sails napsal 15.12.06 v 20:31

kuledebeton: ale vis co by me zajimalo? proc se seres do skutru ze to tak nemuze ject? kdyz si na tom nejel tak jak to muzes porovnavat? to by me fakt zajimalo

freerider46 napsal 15.12.06 v 18:40

Gerlach: Já zdravím všechny ale mě pozdraví tak 1/4. Já vim že nudeš řikat že to není možný ale fakt skoro nikdo nepozdraví. Scootraři většibou nezdravěj proto, že si kupujou za účelem popojíždění po městě a okolo něho. U nás mě nepozdraví jediný scootrař, kromě těch který znám a jsme do scootrů trochu blázni. <br />
kuledebeton: Nevyhrožuj a už nám to neusíš vnucovat že sem nepatříme. Tvoje příspěvky mě nezajímaj

napsal 15.12.06 v 16:59

Koukám tady na ty vaše debaty a musím dát za pravdu Kuledebetonovi.Je prostě hodně motorkářů,kteří vás jako motorkáře nikdy neuznají.Proto vás taky moc motorkářů nezdraví zvednutím ruky.Ruku na srdce,není to tak?

napsal 15.12.06 v 16:55

Sailsi,Litvínov zas není tak daleko,tak bacha na držku.Šestnáctiletý a tolik odvahy? HAHA

napsal 15.12.06 v 16:50

To Sails:demente,nauč se číst.Kdo porovnává R1 se skůtrem? Psal jsem že je jedno jestli má někdo Panelku nebo třeba R1.

sails napsal 15.12.06 v 16:34

kuledementon: ty si asi velkej blbecek kdyz porovnavas R1 se skutrem ale takovejch lidi je mezi nama vic nic si z toho nedelej urcite vtom nejses sam

freerider46 napsal 15.12.06 v 13:38

kuledebeton: Můžou se tady zaregistrovat scootry na tenhle web???? Můžou a maže je někdo??? Nemaže tak ty svý kidy nech pro někoho jinýho a nezáviď

napsal 15.12.06 v 08:40

Tohle dohadování je nekonečné.Pro mně a mnoho dalších prostě borec na skůtru nebude motorkář nikdy.Motorkář je ten kdo má motorku a je jedno jestli to je stará Panelka nebo R1.Skůtr to určitě není!!!!!!!

napsal 14.12.06 v 22:01

kuledementon: chudáku. Když čtu ty tvý příspěvky tak se mi jevíš jako chudák. Na netu seš největší king ale ve skutečnosti seš asi nějakej debílek. Sorry že jsem to musel říct ale nemám rád takovýhle lidi. Pomlouvaj a kritizujou druhý ale sami si nic nepřiznaj a jsou dokonalý.

sails napsal 14.12.06 v 17:42

kuledementon: no verit ti to nebudu kdyz se ani neumis prihlasit!!!!!!!! ale tak ja ti to nebudu myt za zli kazdej s necim musel zacinat a ty co si zacinal na nejakym fekalu tak zavidis nam co mame skutry ale me je to jedno. a skutry maj taky dve kola a motor takze nemelte ze to sem nepatri

napsal 14.12.06 v 17:27

freerider: souhlasím s kuledebeton , jste tu banda blbých skutristů a dětí. Ještě Vám teče mlíko po bradě, raději se běžte chytit maminčiné sukně.

napsal 14.12.06 v 17:23

pro freerider: čeština být tvůj kobylek, že Prvně se nauč psát a pak tu ser.

napsal 14.12.06 v 16:47

kuledebeton: Nekecej nesmysli. Jak to vypadá tak asi nemáš žádnej stroj a akorát dělám důležitýho, že sem scootry nepatřej. Kdyby sem scootry nepatřili tak asi nebude sekce pro scootry ne???? Takovýhle lidi mám fakt rád. Hovno věděj a dělaj ze sebe machry

napsal 14.12.06 v 08:39

To Sails:dement jsi ty a stebou všichni skůtristi,kteří se hlásí mezi motorkaře!!!!!!Založte si portál se skůtrama a neotravujte tady na motorkařích.Můj fekal,jak to nazýváš,má obsah 1400 a je to Japonec.Nemusíš mi to věřit,ale je to tak.

sails napsal 13.12.06 v 19:33

kulebebeton: tak ale ses kus poradnyho dementa kdyz se ani neprihlasis aby sme videli co mas za stroj nebo spis fekala

napsal 13.12.06 v 15:26

To freerider:To bys chtěl vědět,co? Kdybys to věděl,tak tě z toho omrdá.Ty máš asi taky skůtra co? Jestli jo,tak běž taky tam,kde už jsou všichni skůtristi.Nemusím psát znovu kam,že?

napsal 13.12.06 v 15:17

Kuledebeton a co máš za stroj ty???

napsal 13.12.06 v 14:47

Bavíte se tady o hovnu.Tím myslím o skůtru.Takže všichni běžte se skůtrama do piče.

napsal 13.12.06 v 14:35

všichni tu pišete hovadiny to to je portál pro motorkáře a skutr není motorka !!!!!! Tak je tu neserte

sails napsal 12.12.06 v 20:37

demente ten tachac ukazuje presne mereno podle policejniho radaru takze nemluv vis otom hovno a seres se do toho takovy zmrdy miluju

napsal 12.12.06 v 19:26

no jo ty kkte ale tachac ti neukazuje presne odectitej :X jak maly

sails napsal 12.12.06 v 19:16

Yen: vole pise z kopce ty kkte kamosovy jede ten starsi model co mam ja ale 50cc z kopce 117km/h takze zasel ty sraci

napsal 12.12.06 v 16:53

114 ti jede padina skůtr??? ses posral v kině né???,

sails napsal 11.12.06 v 21:41

Runnero ruleeeez tak ti preju hodne km bez neho a at uz je teplo jinak paradni scooter a dobrej vyber