Suzuki GS 500E (2007)

Aktualizováno 19.5.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

Pican
Pican napsal 26.03.16 v 21:54 10b.

Ahoj, tuhle zuzku jsi koupil ode me, i kdyz jsme se u toho nepotkali. Kdybych byl nebyl byval oslem, asi bych ji jezdil do ted. Sklouznul jsem se s ni v Krkonosich kus pod Harrachovem na Tanvald, motorce se krome "hlubsi kosmetiky" nic vaznyho nestalo, a ja mel taky kliku.
Asi casem GS vymenis za neco sviznejsiho, jak pise Honza05, ale poslouzi Ti dobre a s tema 180 kg se i pres nizsi vykon da v zatackach docela dobre vyblbnout. Jde na ni i cestovat, akorat to asi je trochu slabsi kafe ve dvou. Ale co mame doma potomstvo, moje krasnejsi polovicka se mnou odmita jezdit, tak me to netrapilo.
Minulou sezonu jsem byl hodnej, ale ted v breznu jsem nevydrzel, naskytla se mi koupe VFR 800 a je vymalovano. Tak se treba v lete nekde potkame. Hlavně bezpečně

Katanymmk
Katanymmk napsal 26.02.16 v 09:10 10b.

Teď jsem stejnou mrsku prodával a za rok jsme si spolu dost užili. Určitě nezklame a dostatečně pobaví. Dával jsem na ni i 600 kilaku za den a v pohodě.
Přeji hodně šťastných kilometrů

ElFidel
ElFidel napsal 25.02.16 v 09:23 10b.

Zdravím Budějky, pěkný počtení je to Stroj

Honza05
Honza05 napsal 24.02.16 v 00:06 10b.

Na začátek ideální mašina. Kdysi jsem ji měl taky. Za chvilku tě přestane bavit, ale to je normální...