Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník M.i.l.d.a
Vloženo 6.4.2015
Aktualizováno 6.4.2015

Motorka v pořadí číslo 2 . stejný výkon jako předešlá FZ6 ale je to úplně něco jiného, né lepší, né horší, prostě jiná

Yamaha FZ1 Fazer: důvod neuveden

První dojmy - první dojmy po prvním svezení po nehodě na předešlém stroji: ono to jde, jede to, ta motorka je hodná, dobře se ovládá a poskytuje příjemné svezení hned od prvního nastartování. nicméně po celodenní cestě je moje sedací ústrojí stejně zničené jako z předešlé FZ6

Motorku bych doporučil pro - pro cestovatele, jinak na sportovní jízdu to moc není

Doplňky na motorce - zvýšená, nástavec na řídítka, 3 kufry ale tak už byla při nákupu

původně jsem jel kamsi k Rodvínovu pro Fz1 Fazer GT ale ta podle známého nebyla technicky úplně vpořádku. Byl čas tak jsme vyrazili směr okolí Rabštejnsé lhoty že by se tam ten známý chtěl podívat na něco pro sebe a tam právě na onom místě se objevila takhle modrá Honda. Pro mě jako fanouška Yamahy to bylo něco čeho bych se nikdy nedotknul ale po prvním svezení jsem změnil názor. je to fajn stroj, na klidné cestování úplně vyhovující. Třeba se zase jednou vrátím k yamaze ale to teď není aktuální. Časem doplním víc zkušeností a dojmů, zatím mám zasebou jen polovinu sezony a to jen občas. Nicméně svůj cestovatelský účel plní velice dobře. dokonce jsem jakš takš stačil bandě superspotů...