Honda XL 1000V Varadero (2000)

Vlastník maca2319
Vloženo 26.2.2015
Aktualizováno 28.5.2016

Tramvaj- vlak , to je výstižné(to sem někde tady četl) velká,pohodlná,spolehlivá...

První dojmy - Mám jí od řína 2014 .Na začátku se mi zdálo že jezdím na slonovi a držim ho za uši, chvíli mi trvalo zvyknout si na její váhu,ale postupem času si člověk zvykne není to vůbec problém,pokud se neotáčim na mistě třeba v garáži(pak je to dřina). najel jsem na ní 3000 km... je to motorka přesně pro mně

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře ,cestovatele a postavy 178 cm a více ideálně kolem 100 kg a více To je přesně můj popis

Doplňky na motorce - padáky givy,kufry givy,zahrádka na topcasu ,přidavná světla se soumrakovým spínačem,výstražné světla,brzdové světlo topcasu,palivové čerpadlo(nové kontakty po 30 tis-Klasika), navigace ,BT sada,led žárovky(brzdy, poziční a přídavná svetla-všechny s čočkami), 3x zásuvka 12 v ,1x usb,plexi MRA

Těžká,velká ,ale pohodlná,robusní vysněná motorka
Jsem po dvou operacích páteře,
takže upřednostnujui odpružení a pohodlí.
Jezdím jen silnice-- gumy Conti-Trail-Attack-2 -motorka sedí i na vodě(v rámci možností)
brzdy dual výborné plus nové obložení goldfren
spotřeba 6,5-7 L/100 km
ochrana prěd deštem a větrem-dobrá, ale s tím jde ruku v ruce
problém (nefouká ,ale taky nechladí) v létě si budu muset pořídit další oblečení se sítovinou
mám kombinaci textil-kůže a v tom horko i v 15 stupních
original plexi musí jít časem pryč turbulence jsou otřesné-vybral jsem MRA a koupil

sommer
sommer napsal 15.03.15 v 20:03

Dobře jsi vybral má ji také a jsem moc spokojenej 10b

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 04.03.15 v 11:06 10b.

Jen tak dále.

Petr_TA
Petr_TA napsal 27.02.15 v 09:00 10b.

Dobrá volba
Jak píšeš - velice pohodlná motorka-něco o tom vím
10b