Suzuki SV 650 (2007)

Vlastník Křída
Vloženo 22.4.2014
Aktualizováno 12.3.2017

prostě malý esvéčko, krásnej zvuk, a kdyby mělo o pár koníků navíc, tak by byla úplně dokonalá

Motorka koupena od asters přerov - Zkušenost nejlepší, leč "krize" dopadla i na ně, prodejna zrušena

První dojmy - První jízda byla z prodejny, na počítadle kilometrů nula, první véčkovej dvouválec, oproti předchozímu banditu, znatelný úbytek váhy. Při rozjezdu mi došlo, že to bude asi docela hukan...

Motorku bych doporučil pro - Vhodná je jak pro začátečníky, tak pro ostřílené letce, pro cestovatele, pro lidi, kteří si chtějí užít každou jízdu.

Doplňky na motorce - Cestovní kapota, klín pod motor, padáky, páčky, rolny, blatník s krytem řetězu, nosiče kufrů, zadní plotna, blinkry

Proč jsem si vybral esvečko? Líbilo se mi...
Mám na ní najeto asi 53tisíc kilometrů, za tu dobu mě nikdy nezklamala, motor krásně táhne odspodu, a pokud se drží ve středních otáčkach, tak je aj krásně pružnej, a poslušně reaguje na přidání plynu. Každej říká, že brzdy nestojí za nic, asi nestojí, ale záleží na zvyku, a na způsobu brždění. Je fakt, že zadní brzdu jsem použil snad jen jednou, za celou dobu, co motku mám, ta tedy opravdu nebrzdí vůbec. Podvozek je na tom stejně jako brzdy, záleží na zvyku, zadní pružinu si přizpůsobuju podle toho, jestli jedu sólo, nebo ve dva, nebo nabalenej kuframa. Spotřeba luxusní 4,5 - 5,5l. Servis provádím pravidelně po 6tis. km, nebo po roce, dle doporučení výrobce. Poruchu jsem ještě žádnou vážnou řešit nemusel, a myslím, že snad minimálně dalších 50tisíc km, ani nebudu muset řešit. Motorka je pro svoji nízkou váhu dost dobře ovladatelná, nejlíp se cítí ve svižných, zatáčkovytých úsecích, naopak oraniště, a silnice třetí třídy moc nemusí, ostatně jako každá druhá.
Dá se s moto i dobře cestovat? to je dobrá otázka, myslím, že cestovat se dá na čemkoliv, pokud to cestovateli vyhovuje. Takže za mě, ano, dá se na esvečku dobře cestovat.

Clint.
Clint. napsal 12.03.17 v 11:00 10b.

Moc pěkná mašina,mám stejnej motor tak rozumím,jasných 10béček

-Nio-
-Nio- napsal 22.05.14 v 21:15

Krásnej sroj
Jasných 10b skoro sousede

Hříbek
Hříbek napsal 23.04.14 v 19:53 10b.

56tis na jednom biku to je pěkná porcička tak ať ti stále dělá radost a dočkáte se spolu te stovečky bez sebemenšího problému