Honda VFR 800 (2006)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 8.3.2014
Aktualizováno 17.11.2014

honda VFR 800 je opravdu motorka která mne pořádně chytla za srdce!!!
A to jsem si říkal že už mne nic nepřekvapí.Je to prostě výborný stroj na kterém se dá jezdit v klidu ale také vcelku slušná pila!!!

Triumph Tiger 1050: No protože ho koupim za rok...
Yamaha FZ1 Fazer: Fazer jede jako prase,myslím že se s ním neda jezdit klidně.Ale stejně ho jednou také koupím :-)

První dojmy - Jezdil jsem a sháněl jsem po prodeji mého bavoráku něco zajímavého . Na VFR jsem koukal už před lety takže jsem se skusil svézt. Už když jem ji nastartoval tak mně zvuk motoru pěkně dostal.Je to fakt jedinečný zvuk který mně připomíná kvalitu nejvyšší a to tatru 603 osmiválec do V.Dle mého názoru výborný výkon motoru a to V TEC je super, nevím že někdo kecá nějaké nesmysli o nějakém škubnuti nebo co.V tec funguje skvěle a ze zvuku po 6800 otáčkách výše běhá mráz po zádech,jsou to ted dvě motorky v jednom balení protože co se deje nad 6800 otaček to už je jiný kafe.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo chce japonskou kvalitu... Ten kdo chce jezdit a né se v motorce hrabat..

Zatím jsem najezdil tak 50km ale už ted jimám moc rád!! HONDA je prostě srdeční záležitost a po BMW už ani nevzdychnu. Byla to vyborná volba! Už se těším na pořádnou trasu v sedle mojí VFR.

O žadné z mých motorek bych toho tady nemohl napsat tolik jako o VFRku.Je to prostě výkladní skřín technologii hondy. Tak třeba ten Combined braking system brzd,věc velice jednoduchá ale funguje skvěle.Brzdy jsou výborně dávkovatelné a brzdí to určitě lépe než vstrom 650 ,tak že jsem nadmíru spokojen.

Palubní přístroje prostě krááása!! Teploměr teplota motoru je perfekni a ještě k tomu jde přepnou na teplotu okolního vzduchu a to je velká paráda.Přehledné digitální ukazatele a otáčkoměr ve středu palubky je výborný.

Dnes 11.3.2014 kompletní výměna řetězové sady.

Tak jsem dnes 29.3.2014 najel 150km na mojí nový hondě a jsem na ní fakt spokojenej.Cestování s ní je fakt zábava.Je víc sportovní něž vstrom ale dá se s ní jezdit příjemně na kochačku ve dvou.Ten motor má sametový a kultivovaný chod ,krásně tichý.V žádnem případě nebudou žádné ladáky!!
Výborně se to oproti yamaze tdm nebo třeba bmw r1100s dávkuji,není to ucukané no prostě špičková mašina.Přesně to co jsem od této moto chtěl.
Náklony do zatáček no to je prostě radost a to nejsem žádný závodník,
vše dělá honda za mne .Jsem fakt nadmíru spokojen.

3.6.2014
Tak sem tam se svezu,mám ted moc práce, ale VFRko je opravdu ale opravdu paráda.Jsem spokojen pořád víc.Mohu jen doporučit každému.Jsem stále překvapen kvalitou hondááá!!!

20.8.2014
Najeto asi 2000km a pořád neuvěřitelně spokojen.Zátah motoru VFR je nenapodobitelný.

Tak jsem vfr prodal ale možná se k ní vrátím. Výborná moto!

Vladimirator
Vladimirator napsal 28.10.14 v 19:32 10b.

Fakt pěkná!!
super recenze

Mickin
Mickin napsal 06.09.14 v 12:59

Pěkně napsaný. Já mám najeto 600km a fakt velká spokojenost. Dřív jsen hondu moc nechtěl,ale jsem rad,ze jsem ji vzal. Ať ti slouží a mnoho šťastných km!!!

shadepirat
shadepirat napsal 05.09.14 v 09:09 10b.

Krásný VFR

minyjohn
minyjohn napsal 09.03.14 v 19:22 10b.

Tak další stroj! taky pěkná