Honda CR 125 (1995)

Vlastník Neli21
Vloženo 20.12.2013
Aktualizováno 20.12.2013

Honda cr 125, staršia ale v dobrom stave.

Yamaha YZ 125: důvod neuveden
KTM 125 SX: důvod neuveden
Kawasaki KX 125: Ponuka na Hondu bola dobrá, a brat ju chcel lebo má na ňu náhradné diely.

První dojmy - Najprv sa mi oproti 85 zdala strašne obrovská a nedočiahnem z nej na zem, ale jazdí s na nej pohodlnejšie, lepšie, v pohode som s ňou prechádzala tam, kde mi s 85 zapadlo predné kolo, a hlavne keď stojím tak to je oveľa lepšie. Myslela som si že ten prechod z 85 na 125 bude horší ale 125 sa mi páči viac.

Takže, keď brat našiel hondu na predaj, za dobrú cenu, išiel sa na ňu pozrieť a kúpil ju. Šmýkala sa na nej spojka, ale to spravil a dnes sme išli na pole skusiť ju.

Jazdila som po rovine a to bolo super, potom do kruhu a v zákrutách, no to musím zlepšit, išla som asi tak rýchlo jak na 85 a potom som jazdila cez kolaje ktoré spravili v poli traktory, to bolo úplne iné, ani som tie jamy poriadne necítila, a to by mi tam predtým ostalo koleso. :D Po hodine jazdenia zas toho moc neviem povedať, ale brat bol tiež spokojný. Dúfam že tento rok s ňou stihneme ísť aj na trať, som zvedavá jak mi to tam pojde.

Aj keď je už dosť stará a není tak krásna, som moc moc spokojná. Na závody to motorka už není, no na tréning ešte poslúži.

justyn
justyn napsal 22.12.13 v 15:35 10b.

Super At slouží a posílám 10B

Petr_TA
Petr_TA napsal 20.12.13 v 17:26 10b.

Gratulace
Super stroj na vyblbnutí