Suzuki GSX-R 1000 (2008)

Vlastník motoklad
Vloženo 29.9.2013
Aktualizováno 24.12.2013

Už jsem seděl na několika motorkách, ale to co člověk zažije jek zatáhne za plyn je brutální. Pěkně zpracované detaily , prostě bomba

Yamaha YZF-R1: důvod neuveden

První dojmy - Naprosto brutální výkon a zvuk. Prostě respekt

Motorku bych doporučil pro - Hodně, ale hodně zkušené jezdce. A taky neměl by mít 200 cm.

Doplňky na motorce - Sehnal jsem si přepákované páčky, pořádný laďák je samozřejmostí ( za ty vysavače co dávalí od výroby bych se musel stydět) a předešlý majitel motorku nechal přečipovat.

Nejdříve jsem začínal na pionýrovi, postupně vyzkoušel bandita, R6- ta už taky pěkně šlapala a byla hodně živá hlavně v zatáčkách stíhala litrům naprosto v pohodě. Časem jsem si řekl, že vyzkouším litra a uvidím. Rozhodoval jsem se mezi R1 a GSX-R. Neustále jsem projížděl inzeráty a nakonec jsem natrefil na Suzu a vůbec toho nelituji. 100% spokojenost - bohužel si papne nějaký ten litřík naturalu 95 více než R6, ale když člověk jezdí s takovýma koníkama pod sedlem není se čemu divit, že má žízeň. Jinak tahá pěkně od spodu, ale to co se děje ve vysokých otáčkách je až hrůzostrašné !!! Ten výkon se nedá popsat - jen pro zkušené jezdce jinak si hledejte místo na hřbitově. Nevím co více napsat - jen samá chvála.

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.12.13 v 12:35 10b.

Luxusní sůza
10b

motoklad
motoklad napsal 21.11.13 v 17:54

Díky moc, jsem rád, že se líbí. Už ať je nová sezóna .

muncinana
muncinana napsal 16.10.13 v 17:05 10b.

krasavice

čert129
čert129 napsal 30.09.13 v 18:07

hodně š´tastných km. jinak 10b.