Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa custom (2008)

Vlastník mira.pav
Vloženo 9.8.2013
Aktualizováno 17.9.2015

Skvela motorka na rychle cestovani

První dojmy - Po prvnich kilometrech je dostatecne silna a dobre se mi na ni sedi, nizky posed , ale celkem pohodlna, tak doufam, ze na dlouhe trasy idealni moto pro rychle presuny

Doplňky na motorce - Akrapovice vyfuky

Po ujeti sezony , mam stejne nadseni jako pred ni. Pekelny stroj, ktery predcil me ocekavani. Jen jsem si musel ze zacatku davat pozor, jak davam nohy na stupacky , protoze k me vysce 2m mne nekdy chytaly krece do noh - jsem hold zvyklej na intraka 1800 :) co se tyce motoru - pecka, na technicke mi chtel dokonce borec koupit motor, ze jezdi zavody s auty do vrchu :) brzdy za mne v poho, oproti brzdeni intraka, je to zlepseni :) kdyz jezdim s manzelkou tak mi klouze po sedacce pri brzdeni, tak to nechame nejak presit pres zimu. Design pro mne nadcasovy a vim, ze se stala moji druhou srdcovkou!! S motorkou už mám odjetou 3 sezónu a pořád stejná maximální spokojenost. Ve vyšších rychlostech se cítí jako ryba ve vodě. Dal jsem ji teď do Suzuki na seřízení podtlaku a ventilu + výměny potřebných kapalin a nových svíček vzduchového filtru a holka přede jako kočka:) Sedlo ,které jsme nechali přešívat,tak už tolik neklouže pro manželku a design sedla jsem si navrh sám :) Přikoupili jsme nějaké dopňky ať holka nestrádá jako zvedách zadního kola, Kettenmax a další,ať nám to ulehčí práci - hold není to bezudržbová bestie. Vyměnili jsme přední destičky orig ,no teď nás čeká přezouvání gum na výlet na Fakeer See, kde jezdíme každý rok. Jen hold na delší trasy mně bolí levé koleno, vzhledem k mojí výšce, protože ty stupačky jsou hodně vzadu, tak uvidíme :)

Vendetta
Vendetta napsal 20.03.16 v 21:32 10b.

Rony01
Rony01 napsal 27.02.14 v 23:11

Gratulujem k skvelému výberu

mag.
mag. napsal 04.12.13 v 11:26 10b.

Čtu, že máš podobný zážitky z technický Čekal jsem u Hay než přišel technik. Mezitím se vyrojilo 6lidí i s technikem z kanceláře - nemoh nikdo uvěřit, že je taková síla v motoru na motorce. Hned jsem jim musel podávat info co a jak A jak čuměl ten kluk s CBR1000 rok 2008, že u něho ani noha a totální nezájem Haya je prostě Haya, budí respekt ať je, kde je! Jo a paní co byla na úřadu se bála napsat výkonové parametry do databáze, že prý z nich jde až strach

adahaya
adahaya napsal 02.10.13 v 16:17

noo konecne dalsi sokol v ostrave

CobrettiCZ
CobrettiCZ napsal 30.08.13 v 17:49