Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník Neto
Vloženo 23.6.2013
Aktualizováno 21.12.2015

Chtel jsem neco na nase silnice - tim myslim ty vymoly ve stredoceskem kraji, takze po silnicni nahate Yamaze xj6, byla volba jasna, neco pohodlnejsiho s lepsim tlumenim

BMW R 1150 R: Vsichni mi rikaji, ze nakonec u Bawa stejne skoncim, ja s nimi souhlasim, ale jeste nechci koncit, mam v planu par kousku jeste vyzkouset.

První dojmy - prechod z radoveho ctyrvalce na radovy dvouvalec jsem dlouho planoval, musim uznat, ze zatah je krasny od spodu, nemusim motor tak vytacet, tlumice jsou proti silnicni Yamaze xj6 mekci, presne co jsem hledal. jem musim privyknout na jiny styl naklonu, brzdeni a prujezd zatackami.

Doplňky na motorce - tankvak, zadni kufr, padaky

Tento stroj jsem vybral kvuli pohodli.
Chtel jsem stale silnicni moto, ale stav silnic, tam kde jezdim, vyzadoval vetsi pohodli.
Nelitam jak blazen, to ze se moto trochu vic bori pri brzdeni Vas prejde po par ujetych kilometrech a pokud by Vam to vadilo, muzete pritvrdit jak predni, tak i zadni tlumice.
Motor tahne krasne od spoda.
Zvuk s originalnim vyfukem mi postacuje.
Krasne brzdi motorem.
Sestku tam mate za chvili, nestihnete ani mrknout okem.
Stitek jsem dal uplne dolu, aby me trochu chladil vzduch v tom letnim vedru.
Na prvnim tripu po koupi jsme ujeli 180km.

Petr_TA
Petr_TA napsal 22.12.13 v 12:55 10b.

10b

Tůča.
Tůča. napsal 13.12.13 v 17:29

Pěkná mašinka

Brum41
Brum41 napsal 12.08.13 v 08:57

Zdar kamaráde chci od tebe info, zda jsi spokojený, chtěl bych udělat změnu a koupit si něco jiného pod zadek, měřím kolem 190 cm a dělají mě problémy mé zmáčklé nohy, tady tento problém určitě není, je rozhodně vyšší, bude mít určitě méně koníků, ale určitě taky frčí a měkčí na pérování...a určitě má stejné řazení a mezi 1 a 2 je divné cvaknutí...díky za poznatky a ahoj *Milan

mašány
mašány napsal 27.07.13 v 17:18

Zdravim.Taky jsemdal dneska nějakej kilák ale v 13.hod jsem sotva dojel domu uvidim jestli ještě dneska na večer vyjedu

saddova
saddova napsal 24.06.13 v 08:38 10b.

Pekna, pekna.. a mas recht, u nas ve stredoceskym jsou silnice na dve veci... 10 B