Jawa 350/639 (1991)

Vlastník mirec684
Vloženo 11.5.2013
Aktualizováno 23.5.2013

kupil som ju pred štiroma rokoma od suseda desať rokov stala v garazi ani stk nemala iba sem tam ju prekopol spojazdnil som ju a beha paradne

První dojmy - prve dojmi? no vypustene kolesa bez baterky a išla na jeden valec ale ja som v nej videl tu jawacku krasu premna bola krasna aj ked pre inych sa to zdal vrak mala najazdene len nejakych 15000km tak stačilo par dni pri nej všetko počistit a šlapala ako hiodinky

Motorku bych doporučil pro - vyhodne je pre všetkych ktori sa chcu dožiť vysokeho veku :-) je to motorka na taku light jazdu pohodička žiadne velke blaznenie

Doplňky na motorce - rozmyšlal som vape ale predzapal neštelujem vobec iba ked niečo menim tak si myslim že su to zbytočne vyhodene peniaze

jawa sa mi pačila už od malička moj brat mal jawu 350 a ta čo som ju kupil sa mi pačila najviac cele roky som čakal kym ju sused bude predavať a dočkal som sa . Moc na nej sice nejazdim tak 1500km ročne ale ked ju na jar nastavim tak sa potom cele leto len vozim nič neopravujem len lejem benzin a vždy v zime opravujem aj to čo nieje až tak treba velky skok premna bola ta kotučova brzda strašne citliva oproťi bubnovej ale dobra ked by som to mal porovnať s mz-250 tak lepšie sedi na ceste aj lepšie brzdi mz 250 je kratšia a preto ju dosť toči na ceste jawa je trošku lenivšia ale myslim si že menej poruchova a dielov je kolko len chcem nieje problem niečo zohnať jawa sa chova na ceste ako velka motorka neskače nič

mirec684
mirec684 napsal 22.06.14 v 20:11

nie sam to mi nalepil na stk ten chlap a za dva roky povedal že ju tam nesmiem mať tak už je na rame

Kremeš
Kremeš napsal 19.06.14 v 22:45 10b.

.Tú nalepku STK si si určite lepil ty.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 23.05.13 v 19:07 10b.

jako by sjela z výroby právě teď ,kráska gratulejšn

Vycho
Vycho napsal 11.05.13 v 12:39 10b.