Honda CBR 600RR (2004)

Vlastník Raziell
Vloženo 2.4.2013
Aktualizováno 27.4.2014

Už od nastartování se na tu jízdu těšíte a težko se Vám s ní slézá.

Motorka koupena od Dušan - Velmi vstřícný. Moto mi dopravil až do garáže.

První dojmy - Měl jsem strach z výšky sedla (820) poněvadž měřím 170cm, tak jsem byl nervózní jestli vůbec dosáhnu na zem. Když jsem se poprvé na ni posadil, byla jako odlitá podle mého zadku:-) Paty mam sice ve vzduchu ale velmi rychle jsem si zvyknul. Zapadli jsme do sebe jako 2 kostičky lega.

Motorku bych doporučil pro - lidi kteří už s motocyklem mají nějakou tu zkusenost, a chuťí dobře si zajezdit na sportovním motocyklu. Jezdím i po Praze, ale na cestováni bych volil jinou moto.

Doplňky na motorce - Mini blinkry, výfuk Loe Vinci ,sklopný držák spz

Kamarád mě svezl na Hodna CBR 1000 a bylo to má vůbec první jízda na silničním stroji. Jestli jsem najel tak 10 hodin na skůtru, bylo by to ještě moc. Jen Co jsem z ní slezl, běžel jsem do autoškoly rozšířit svůj průkaz o skupinu "A" Léto už pomalu končilo, tak jsem jezdil po třech hodinách denně, abych to měl co nejdříve v kapse. Jezdil jsem na Suzuki Gladius 750. Jízda byla fajn, ale jsem ten typ, co se na motorku spíše položí, než-li sedí vzpřímeně. Pak už jen vybrat moto. Hledal jsem mezi třemi favority. Honda cbr 600rr, suzuki gsx-r 600 a samozřejmě kawasaki ninja 600. Nechtěl jsem nic silnějšího, abych se mohl po roce či dvou tešit na silnější stroj :-p Už po čase jsem vědel, že Honda je favorit. Umístění výfuku mi velmi vyhovovalo, poněvadž jsem se obával, že já se o něj určitě spálím. Teď bych byl raději pro výfuk na straně kvůli úložnému prostoru a nepříjemným vibracím do zadku. To vše ale házím s klidem za hlavu, protože zbylé vlastnosti moto, pomůžou na tyto věci rychle zapomenout. Nestihl jsem moto koupit minulé léto, tak jsem projížděl denně 2 hodiny všechny možné inzeráty na webu. A pak jsem ji zahlédnul. Po pár návštěvách tahle vypadala i k světu, už jen aby byla cajk. S prodávajícím se dalo dobře mluvit a rozebraly jsme ji do detailu. Nakonec jsem ještě ukecal slevyčku a za 70K byla doma. Byl jsem trochu nervozní protože jsem si na místě moto neprojel. Bylo to na vesnici a v Únoru. Sníh byl na polích a na silnici kluzko. No a pak to přišlo. Venku asi 13 stupňů, sluníčko na obloze, na co čekat? Když jsem ji nastartoval a vytlačil ji z garáže, byl jsem nervózní jak při prvním milostným styku. Pomalu jsem vyjel, dvakrát odbočil a mohl jsem ji vyzkoušet... Čekal jsem opravdu slabější výkon, po tom co jsem dělal školu na "750" ale šok byl velký. Když jsem za ni vzal, málem mi to zulo boty. Tak tak jsem se držel. Za necelé 4 vteřiny jsem tam měl kilo a ručička letěla pořád nahoru. Ve 120 jsem řadil dvojku. O zrychlení (0 na 100 za 3,3 vteřiny) jsem si přečetl až doma den poté. V zatáčkách seděla neuvěřitelně. Doporučil bych spíše pro sportovně založené řidiče. Jezdím i po Praze, ale ve městě to není vůbec o pohodlí a jízdu si moc neužijete..

blowb4ck
blowb4ck napsal 08.07.15 v 14:19 10b.

Stova za 3,3 vteriny, jo? Sedlam taky 600rr a popravdě sem si ani neuvědomil, že je papírově tak rychlá :D

cat-nikita
cat-nikita napsal 04.08.14 v 14:23

Ten novej look je mi povědomej

ZZilvi
ZZilvi napsal 28.04.14 v 13:56 10b.

Raziell
Raziell napsal 27.04.14 v 23:21

Děkuji, mašinku jsem přestríkal na invert berev z origoš repsol vzoru. Reakce 50/50 pro a proti. já velmi spokojený raziell ze Soul Reaver. Hezká fotka Angelino...:)

Vítr-ve-vlasech
Vítr-ve-vlasech napsal 27.04.14 v 10:31 10b.

Super přezdívka i mašinka