Yamaha XT 600 E (1995)

Vlastník TwoWheels
Vloženo 18.2.2013
Aktualizováno 20.10.2015

Mám ji na Elefanty, mršku jednu.

První dojmy - První dojem, oproti XV 1600 se s tím perfektně manévruje. Do 100 km/h docela normální jízdní vlastnosti, nad 100 se začně vlnit, ale to je normální. Nízká spotřeba. Kdyby měla širší sedlo, dalo by se jezdit i dál, ale takhle max. 300-400 km denně (jsem rozmlsanej z Roadstaru).

Doplňky na motorce - Alu kufry AluMilanek, kufr Givi, protisněhová ochrana. Držáky bočních kufrů samodoma.

Yamaha XT 600 E (SE - speciál elefant), jízda pohodová, žádnej utrruce. Motor jednobuch, pružný, už ho tolik netočím, řece jenom je to starší kus, který má za úkol dovézt a přivézt. Brzdy standard. Podvozek se začne vlnit při ryhlé jízdě, ale to je normální u vysokých hubených endur. Úložný prostor jsem pořešil kuframa od AluMilanek (nejlevnější výroba alu kufrů v čr) a topcasem Givi. Protisněhová, protidešťová a protisračková ochrana řešena polyuretanem ohebným v nízkých teplotách. Příští rok už dám jenom vyhřívané hefty.

matti
matti napsal 12.01.15 v 15:03 10b.

Pecka !!!

TLiberty
TLiberty napsal 04.01.15 v 21:52 10b.

hodně hustý !! :D

dzah
dzah napsal 24.03.13 v 08:33 10b.

Pěkné to máš taky bych se tam chtěl jednou vypravit tak uvidíme . Za mne k XT už není co psát je prostě nejlepší takže snad jen popřát hodně km bez nehod

TwoWheels
TwoWheels napsal 24.02.13 v 15:34

Spotřeba byla kolem 4,3 l. Ale bylo to dáno hlavně pomalou jízdou v průměru od 60 do 80km/h. Elefantentreffen jsem jel v loni a letos. V loni jediná závada, kdy mi před Českou Lípou upadl drát od řídící jednotky. Po dvou hodinách hledání jsem odjel domů. Za ty dva roky co tuhle motku mám to byla jediná závada. Plasty jsou z polyetylenu - je měkký, netrhá se a stačí odřezat elektropásky a sundat a nandat dle potřeby.