Suzuki GSF 1200 Bandit (2001)

Vlastník ULTRALEF
Vloženo 23.2.2006
Aktualizováno 18.3.2007

Je to nádherná černá a temperamentní kráska, no však máte oči :) Léčba pana "doktora" EABa (tímto ho zdravím a děkuji) je prozatím ukončena. Proběhla víceméně kompletní rekonvalescence (kompletní seřízení motoru, výměna rozvoďáčku a provozních kapalin, n

Zkušenosti: Je to raketa se zátahem od volnoběhu. Ale táhne pěkně v celým rozsahu otáček a nechá se i pěkně honit. :) Je jí docela jedno, co tam má za kvalt. Nereptá a jede pořád jak rozzuřenej býk. :) Občas marně hledám šestku. :) Je lehce ovladatelná, ikdyž vyžaduje větší práci než Kawka. Při nižších rychlostech má tendenci se v zatáčkách zavírat (to je dáno její hmotností). S tou je také spojena potřebná zvýšená opatrnost při manipulaci na místě. Taky má oproti Kawce vyšší posez. Spotřebička se při plné palbě drží nelichotivých 12 litrů, ale ten hukot za to určitě stojí! :) Jen ty gumy kdyby tak nežrala. :( Když ji sedláš, musíš mít v pořádku pud sebezáchovy, jinak toho moc nenalítáš. :) To je tak asi vše, co mě momentálně napadá. Takže klasické rozloučení: Tády dády dáááá, to je konec přátelé :)))

Cesty: Všude kde to jde a hlavně kdy to jde, zatím ČR a SR. Ale není všem dnům konec, že? :) Srazy málo, spíš vyjížďky s kamarády a za kamarády. :) nejchladněji -7 stupníčků Celsiových) :)

Další info: ZDRAVÍM TOHO ŠMEJDA, CO MI NA STREET FIGHTER DAYS VE SLUŠOVICÍCH 2006 VYŠROUBOVAL Z MAŠINY PRUŽINU NAPÍNÁKU ROZVOĎÁKU! UŽ JSI SLYŠEL NĚCO O OBCHODECH DEBILE?!?!?! Prvotní Kawka ER5 a potom tahle divočina. ER5-ka byla sice taky nádherná a černá, ale ne už tak moc temperamentní :)

ULTRALEF
ULTRALEF napsal 07.12.06 v 22:30

Pro WEBa: Nejprve poděkování za pozvání. Pokud budou hvězdy jen trochu nakloněny, tak se určitě moc rád objevím. V Ostravě mám pár opravdu dobrých přátel, tak doufám, že k nim přibudou další. Podle všeho to bude velmi příjemě strávený víkend. Trochu jsem se díval v databázi tady na motorkářích a vypadá to, že svoláváš ovečky pěkně jednu po druhé. Měj se fajn!<br />
P.S.: Taky jsem se díval na tvůj web. Podle foteček z minulého roku to ale spíš vypadá, že se vše netočilo kolem výstavy, ale spíš se výstava točila kolem té pěkné slečny (nebo přinejmenším fotograf)! Tak doufám ahooooj v Květnu!

WEB
WEB napsal 05.12.06 v 18:27

PĚKNÝ &quot;BAJK&quot; !Každý rok pořádám jarní výstavu &quot;Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů&quot; na výstavišti Černá louka, pravidelná prezentace cca. 20 motoznaček (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, již nyní se můžeš přihlásit. Zdraví Patrik

ULTRALEF
ULTRALEF napsal 30.08.06 v 16:14

Čauvec Zuzi, no máš pravdu, trochu jsem si polepsil. To víš, u silničářů dobře platí. Jinak mám strach, aby Banďour od tebe zase nechytil pískací nemoc. Kawka to už nerozchodila a pištěla a pištěla. Ale neboj, risknuto až na sebe narazíme. Jinak bodovému systému jsem už vstříc vyrazil, ale o tom snad někdy jindy. Sbírání lesních plodů a bodíků mi teda docela jde. [] Takže čusec a k vánocům chci gumu na bodíky!

ZUZKA_R6
ZUZKA_R6 napsal 29.06.06 v 23:06

Cau Žesťo,tak vidim,že sis polepšil no nějak dlouho sme se nepotkali na sinici,ale vidim,ze ty ses ted dals nad k silnicarum nebo co ta vesta??? Kazdopadne by sme mohli vyjethehe.<br />
Tak vzhuru bodovemu systemu cau Zuzka B.

eab
eab napsal 02.03.06 v 15:22

Máš recht Lefoune... <br />
Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř...