Suzuki C800 Intruder (2010)

Vlastník Tommy79
Vloženo 21.12.2012
Aktualizováno 29.4.2013

!! Suzuki Intruder C800 !!

Motorka koupena od cervajs - určitě jen doporučuji.

První dojmy - 29.4.2013 po 250 ujetých Km zatím naprostá spokojenost. Náplně vyměněny, údržba provedena. Je to přesně to co jsem od toho čekal, není to na rychlost, ale na kochání se přírodou a pročištění hlavy. 14.4.2013 Dnes jsem najell mých prvních 40 Km. V prní zatáčce už asi po 30 metrech jsem ale nevěděl jak s tím parníkem odbočit :-) Po úspešném odbočení jsem se s ní seznamoval a nejlépe jsem se naučil odbočovat na kruhovém objezdu, který jsem pro velký úspěch dal asi 10x :-) První dojmy z jízdy zatím žádné :-) Koupil jsem ji včera a zatím je pořád hodně velká zima :-( Ale sedí se mi na ní velmi dobře. Jako kdyby ji v Suzuki dělali přímo na mou postavu 177/77 .

Doplňky na motorce - Plexi, padáky, brašny, podsvícení, ukazatel dobíjení a různé chromované doplňky.

Jízda je pohodová a s motorkou jsem se brzy srovnal. Není to supersport, ale jede. Brzdy jsou opravdu slabší, zatím jsem je ještě nepotřeboval použít nadoraz, ale když jsem to zkoušel, tak si myslím, že ten druhý kotouč na předním kole opravdu chybí. Krásný zvuk a síla při tahu od spoda. Poruchy zatím a doufám dlouho žádné. Jen absolvovaný servis (výměna mot. oleje, oleje v kardanu, ol. filru a kompletní prohlídka)

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 31.01.13 v 11:16 10b.

super hezká krasavice

Bořek.Stavitel
Bořek.Stavitel napsal 29.12.12 v 13:53 10b.

jj když má někdo dobrého rádce, nejde než koupit takhle parádní motorku

Boža
Boža napsal 22.12.12 v 22:12 10b.

Pěkný Intruder dávám 10 b.

fery251
fery251 napsal 22.12.12 v 15:43 10b.

Parádní cruiser, ať ti dobře slouží a můžeš dopsat pořádnou recenzi
Krásnou sezonu 2013

žižala.
žižala. napsal 22.12.12 v 14:42 10b.

Parádní strojovna 10b.