Honda VFR 400 (1991)

Vlastník Tushaneck
Vloženo 18.7.2012
Aktualizováno 18.7.2012

Honda VFR 400 NC30,rok 1991,koupená na jaře roku 2012 od Lasičky, v barvách repsol

Na tenhle typ motorky sem koukal už v 18-ti a dost mě uchvátila,ale jak to tak bývá auto bylo tentokrát přednější,takže když sem na ni po pár letech znovu narazil,moc dobře sem věděl co budu kupovat není to nová motorka,takže s počátečními investicemi sem počítal,i z toho důvodu,že se mi na moto některé věci dosti nelíbily..
Jako první přišla na řadu nová přední pneu Bridgestone battax,výměna všech kapalin,nové průhledné plexi a nová zrcátka až z Hon Kongu při prodeji sem byl upozorněn na to,že je elektrika v "pr...i" a to se taky potvrdilo,hned po cestě domů mi přestalo svítit přední světlo..nefungovalo toho povíc,takže dát vše dohromady trvalo zhruba 4 hodiny,ještě že mám tak kvalitní nervy pak už následovala výměna prasklého náhonu od tachometru,nějaké polepy a mohlo se konečně začít

Motorka se tváří nenápadně,pro někoho až nezvykle dětsky,ale opak je pravdou do té doby, než otočím klíčkem a nastartuji,pak totiž začíná uchu lahodící zvuk kvůli vyndané vložce z výfuku,a najednou to už na čtyřstovku nikdo netipuje nechávám zahřát a vyrážíme.První rychlostní stupeň je dlouhý jak týden před výplatou,ale jinak tam rychlosti padají samy,max někde okolo 220km/h,ale o tom to není,s touhle motorkou se totiž projíždějí zatáčky jedna radost, vyloženě si říká o naklopení a zvýšení adrenalinu řidiče,drží jak přibitá a ke všemu ten nízký posez a spousta otáček, při vyjížďce nebyl problém potrápit novější i silnější stroje, jasně, na rovinkách pokulhávám,ale v zatáčkách kde ostatní brzdili,já podřadil a bylo,věřte nebo ne ale JE TO TAK!!! -->spotřebu neřeším,plná za 400kč a jedeme dááál..
Na zimu přijde nová zadní pneu,olej ve vidlicích a nějaké drobnosti..
pokud nebudu nucen,nechám si ji,dokud nás smrt nerozdělí

Kali88
Kali88 napsal 24.04.22 v 19:39 10b.

Kdybych věděl, že tady máš profil tak bych už dávno něco napsal. Asi už máš jinačí dělo a když ne tak se třeba někde potkáme. Jinak za mě jasná 10 Zdááár

Joshua.VFR
Joshua.VFR napsal 08.08.12 v 07:02

Ahoj .. tak konečně první dojmy a fotky .. jsem rád že jsi se pro ni rozhodl a že jsi spokojenej, tak ti přeju ať ti dělá jen samou radost! a dávám za 10b.

Jarky
Jarky napsal 19.07.12 v 18:23