Yamaha XT 600 E (1998)

Vlastník PitB12
Vloženo 16.7.2012
Aktualizováno 20.8.2015

Prostě univerzální motorka jak na silničku tak mimo.Trochu to chce však dodělat k obrazu svému .)

První dojmy - Koupil jsem motorku ze čtvrté ruky a také to také vypadalo.(Takže jsem konec sezony 2012 dojezdil a pak začala kompletní generálka. Každopádně kromě toho, že ze všeho možného sáknul olej a dalších věcí jako strhaných a zatuhlých šroubů, popraskaných plastů(které nelze svářet) a proraženého levého víka(zaplácaného nějakou plastelínou), by se dalo říci, že jsem byl spokojený a těšil se jak si motorku přes zimu dám do kupy. Původní úmysl byla motorka na dojíždění do práce, ale tak nějak se to stalo, že jsem ji začal využívat více než druhou motorku GSF1200F,kterou mám spíše na delší cesty.) Takže fotky po rekonstrukci dodám, protože mě ještě pár detailů chybí.)Takže zatím stav před rekonstrukcí podzim 2012.) Již prodaná, přišla jiná motorka,tak doufám že bude dalšímu majiteli sloužit tak dobře jako mě :)

Až se s ní svezu do nějakých větších dálek a trochu ji více otestuju v terénu či na silnici, rád sem pár svých dojmů a zkušeností dopíšu.) Každopádně zatím bych řekl že dobrý:)
Plánované úpravy: laďák, pancéřové hadičky, plasty!, lak,...atddd.

Takže je to tady pár fotek z faceliftu:)))

Vlnka
Vlnka napsal 01.04.13 v 15:00 10b.

Dost výraznej, a moc pěknej kousek klenot mezi XT 600 E

dzah
dzah napsal 24.03.13 v 08:41 10b.

Jasných 10b, vypadá skvěle jak s jí "poladil" akorát teď by mi bylo líto s tím někde švihnout do bahna ale předpokládám že to nejezdíš když sis to takhle vyšperkoval, jen tak dál a hodně km bez nehod

marčus79
marčus79 napsal 27.02.13 v 19:39 10b.

Škoda,že jsi sem nedal fotky jak vypadala dřív.Udělal jsi na ní kus práce. Ode mě máš 10 bodů a přeju spoustu km bez nehod!