Babetta 210 (1982)

Vlastník Lukas107
Vloženo 3.7.2012
Aktualizováno 7.8.2012

Babetta 210 - luxusní přesouvadlo. Koupena 26.6.2012. Prodána 5.8.2012.

Moje dvourychlostní Boženka byla koupena 26.6.2012 kousek od Vamberka. Stav je víc než krásně zachovalý a Boženka je sama o sobe nádherná. Je na ní od prodejce dána maska údajně ze simsona a kufřík je ze sklo-laminátu, moc nevydží ale za to výborně poslouží jelikož košík není krytý a do kufříku se bez problému vejde helma. Hned po tom co jsme jí dovezli uplně ušlo přední kolo, prodejce si asi hrál se špendlíkem, ihned zalepeno. Poté zjištěno že za noc bylo pod Boženkou asi 5 kapek oleje a po jízdě byl maličko mokrý karburátor, takže dnešní zastávka byla v mototechně objednat sadu těsnění. Jako tlačítko sytiče tam je od prodejce hřebík, funguje nádherně ale vzhledově moc nepůsobí, prý se při jízdě vyklepalo, takže také dnes objednáno. Boženka svítí uplně nádherně, o brzdách ani nemluvě, přední můžu srovnávat s kotoučovkou a zadní zase až tak výborná není ale na rok 81 přímo luxus. Tachometr funguje bez problému a tak jak má, jeho stav je ke dni od koupy 6339km. Řazení funguje dobře. Boženku sem si pořídil kvůli přejezdům do druhé vesnice za přítelkyní (tam a zpět 15km) nebo tam, kam je potřeba. Jsem s ní zatím naprosto spokojen a snad až předčila moje očekávání. Majitel mi tvrdil že před 1500km je tam GO motoru, ale kdo ví? Stejně je to kus a moje druhá láska <3

- Babetta dne 5.8.2012 prodána klukovy z Červené vody