Yamaha XV 535 Virago (1993)

Vlastník mastan
Vloženo 23.5.2012
Aktualizováno 8.10.2012

moje nová láska , starší ale moje
prvních 200 km začal kapat olej z kardanu ale šikovné ruce opraví vše, ještě opravit pár detailů(kosmetických) a bude jako nová

Průměrná spotřeba - 4.9 l/100km

zatím žádné mám ji dva dny , pouze krátká projížďka do zaměstnání a zpět[. Tak prvních 200 km vyjížďky a pocit krásného uvolnění a svobody. Jsem začátečník a proto jsem rád za takovou nenáročnou motorku. Pomalu jsem zvládl zatáčky a každou jízdou cejtím více jistoty. Připravuji se na delší cestu tak do 500 km najednou . Zatím jezdím sám a tak krásně reaguje na přidání rychlosti při předjíždění, nejsem žádnej závodník a ani po tom netoužím tak většinou předjížděj mě . Celkovej pocit je na jedničku.

6.10.12 sobota.Tak tahle vyjížďka se povedla . Bohužel jsem nestíhal připojit se ke skupině tak jsem zabrousil na zámek Konopiště sám . Počasí úžasný a a všechny co jsem potkal měli dobrou náladu.

babula
babula napsal 28.03.15 v 13:10 10b.

Moc hezký Virago . Posílám 10b

Mefistofel
Mefistofel napsal 23.08.14 v 13:08 10b.

Pohodář dávám 10 bodů a přeju mnoho šťastnejch kilometrů a plno hezkejch okamžiků

Plazivec
Plazivec napsal 22.06.14 v 23:42

Krásná strojovna, taky jsem po ní koukal, když jsem hledal svou, ale intruder mě dostal svým tlustým předním kolečkem. 10b. máš!

RenoTigers
RenoTigers napsal 03.04.14 v 20:17

Opravdu hezká láska..za 10b a přeji hezké společně strávené sezóny...

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 29.10.13 v 20:08 10b.

Krásnej mazlík gratulejšn