Suzuki DR 650 (1994)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 4.5.2012
Aktualizováno 25.10.2012

Změna je život,ten není dlouhý a zkoušet a poznávat se musí dokud to jde.Takové znuvu oživení kdysi sedlané DR600 a nyní DR650RSE Zkoušel jsem cestovní a i supersport,jenže mě pořád něco táhne na jednoduchá endura podobného typu.Prostě univerzální!

První dojmy - Tak ty byly všelijaké :-)

Až toho více najedu tak se i rozepíšu,totéž s fotkama,zatím jen z příjezdu domů.No a je to slušný skok ze 128k na 45k Motorka ale klame "tělem" jak se říká malá ale šikovná,na těch motardech jí to fakt sluší,o to více a o dost lépe pak funguje na silnici-prostě sranda jak má být [p]Tak konečně máme už něco málo najeto cca 2000km,motor šlape jak má.Projíždění zatáček na motardových kolech téměř na koleno a super zážitek a svezení,drifty ještě neumím a kdo ví jestli se to vůbec naučím ale oblíbené trasy se zatáčkami si dávám pořád dokola,baví mě to a vždy si najdu jinou stopu a zkouším.První výlet,najeto 348km,po pěkných i horších cestách(tam je DR jako doma) cestovka tak 100-120km/h a vyšší jen krátkodobě při dohánění party nebo při předjíždění.Dá se jet i přes 150km/h ale to se motor jinak ůžasný BIG SINGLE už dost podle mě přetáčí a točí hodně moc,do 120km/h to ještě jde a pak to stejně fouká o něco více.Poznatek je v používání obou brzd,pomáhám si i zadní,musím dát pancéřku na předek a bude to jistě lepší.A stále cestou necestou.

Hluchavka01
Hluchavka01 napsal 27.02.13 v 21:03 10b.

Ten blatnik ji vazne moc slusi

street-dog
street-dog napsal 14.10.12 v 13:03

Krásná 10+ a motardy ji fakt sluší a ta černá taky přeju spousty km bez nehod a plný zábavy taky přemýšlím o zvednutým blatníku jde to bez úprav ? a jak je to potom s bordelem od kola ? lítá to všude ? Díky

Dave1980
Dave1980 napsal 20.08.12 v 23:53

máš krásnou na těch motardech

p.epanica
p.epanica napsal 23.07.12 v 22:48

Velké gratulace ...

_Kopy_
_Kopy_ napsal 14.07.12 v 03:20

Krásná mašin Ty motardová kola byly rozhodně zprávným krokem kupředu 10.b a přeju jen mnoho šťastných kilometrů