Honda CBR 600F Sport (2012)

Vlastník Elfinka
Vloženo 20.2.2012
Aktualizováno 19.2.2013

Překvapivě skvěle ovladatelná, pohodlná (oproti RR), naprosto splňuje představy o: sport.jízdě, zrychlení a brždění, komfort jízdy i na delší trasy, super orientace v zrcátkách, při mé výšce 182cm je pohodlná, působí lehce, je prostě nádherná micina!

První dojmy - Úchvatná a milá :)))

Nejoblíbenější motocykl střední sportovní vrstvy je zpět! Tak Hurá
Od svého prvního představení v roce 1987 získala CBR600F srdce statisíců příznivců rychlé jízdy a ve své třídě se stala doslova legendou. Excelentní společník pro ty, kteří milují rychlost, ale zároveň nepohrdnou praktickou stránkou využití motocyklu. CBR600F nabízí univerzálnost pro každý den. Dá se využít při každodenním dojíždění do práce, na výlety sólo i ve dvou, na dovolenou, do města i na venkov, na běžnou silnici stejně jako na okruh. Je jen na Vás, kam s CBR600F vyrazíte. Ať již to bude kamkoli, s CBR600F pro Vás bude každý ujetý kilometr radostí. Je to rozhodně kousek k zamilování
Já osobně ji vyzkoušela u prodejce (byla jsem na servisu s mou CBF 600 s),
po dvou hodinách jízdy v okolí Dobřichovic, Karlštejna, Srbska, jsem se zamilovala! K vánocům už nechtěla nic jiného než ji, "tu nádhernou a super ovladatelnou micinu CBR 600F!" Musím dodat, že při mé zkušební jízdě mě sledoval každý, kdo měl čas se otačit (a kdo neměl, tak jen proto, že jsem byla moc rychlá ).
Na semaforu v Berouně mi kolega motorkář dal zvednutím palce jasně znát, jak to cítí. Pokýval hlavou a pak jsme se rozjeli. Asi koukal, když viděl má záda a zadní gumu před sebou Obdiv a zájem o technické parametry projevila i obsluha čerpací stanice (pan čerpadlář má Horneta, zatím :D). Každý, kdo ji při mé cestě viděl, slyšel, případně jen zahlédl, jistě zamlaskal, a to hodně silně
JO! Mám ji a těším se, že ji protáhnu stejně skvěle a bezpečně, jako mou dosavadní "Perlu" CBF 600 s, ABS, se kterou jsem si užila 19 tis km.
Jen pro přesnost dodám, že CBR 600F, sport je:
silný, kapalinou chlazený řadový čtyřválec (75kW/1200 ot./min) reaguje na otevření plynové rukojeti citlivou akcelerací a silným zátahem, lehká a mimořádně odolný hliníkový rám Mono Blackbone, kombinovaný brzdový systém ABS zvyšuje bezpečí při prudkém brždění, systém HISS chrání motocykl proti krádeži.
Závěrem doporučuji prodejce a jeho tým odborníků, kde mám ty nejlepší zkušenosti
(prodej, servis, info, prostě naprosto profi prodejce).
Mám či měla jsem - Silver Wing 600, FMX 650, Hornet, CBF 250, CBF 600S, FES 150 S-wing, prostě samé Hondičky , a to pouze od:
Honda Racing Team
Pražská 453
252 29 Lety u Dobřichovic
web: www.honda-centrum.cz
Mobil prodej: +420 736 450 250

Roman-JAWA
Roman-JAWA napsal 29.03.15 v 09:28

Krasna motorka i motorkařka. To je sousedka k pohledani. Kdy mě letos začne pod okny "rušit" zpěv motoru?

LiborCBR
LiborCBR napsal 17.04.12 v 21:45

A myslíš, že i do chlapa by ses mohla zamilovat tak moc, jako do své mašiny? Dávám 10 a přeji Ti hodně pohodových a rychlých kilometrů.

Kudlanka
Kudlanka napsal 29.02.12 v 21:46

Vauu je nádherná přeji ti spoustu najetých kilometrů bez nehod O sezoně dáme zase Dětenice

Hansell
Hansell napsal 29.02.12 v 21:41

Pěkná, tobě bude slušet! Máš vkus a Akrapovič je moje krevní skupina

Ales600
Ales600 napsal 29.02.12 v 20:18

Krásná blahopřeji nová je nová,znám to přeji spoustu pohodových km a 10B jasných